Firma Toi-Toi Polska Sp. z o.o. została nowym partnerem Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia. Umowa będzie obowiązywać przez sezon 2019/20 z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Firma Toi-Toi Polska Sp. z o.o. oferuje wynajem i serwis kabin toaletowych, umywalek, kontenerów i ogrodzeń. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, co poświadczają otrzymane certyfikaty i referencje. Wysoka jakość usługi oferowanej przez Firmę Toi-Toi wynika z przykładania ogromnej uwagi do każdego z czynników składających się na całość usługi.

– Umowa partnerska z firmą Toi-Toi to wynik owocnej współpracy w minionych sezonach. Jest to kolejny przykład na budowaniu nowych relacji biznesowych przez nasz klub ze sponsorami – komentuje podpisanie umowy wiceprezes ds. organizacyjnych Adrian Rudawski.

Lokalny oddział firmy znajduje się w Trzebownisku (Trzebownisko 23, 36-001 Trzebownisko). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą partnera na ich stronie internetowej: https://www.toitoi.pl/