Stadion Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22 pozytywnie przeszedł odbiór licencyjny, więc oficjalnie możemy ogłosić, że po roku przerwy Pasiaki wracają na swój obiekt. Mecz ze Zniczem Pruszków odbędzie się w sobotę, 10 sierpnia o godzinie 15:00, a jutro rusza stacjonarna przedsprzedaż biletów na ten mecz. 

Od tego sezonu zostaje uruchomiona także sprzedaż przez internet o której więcej informacji znajduje się poniżej. W nadchodzącym tygodniu 5-9 sierpnia sprzedaż karnetów oraz biletów na sobotni mecz będzie prowadzona w pokoju Sekcji Piłki Nożnej (I piętro w budynku klubowym, nr 106) w następujących dniach i godzinach:

 • poniedziałek 5 sierpnia, 9:00 – 14:00
 • wtorek 6 sierpnia, 9:00 – 14:00
 • czwartek 8 sierpnia, 9:00 – 19:00
 • piątek 9 sierpnia, 9:00 – 19:00

Ponadto informujemy, że sprzedaż karnetów nie będzie prowadzona w dniu meczu ze Zniczem Pruszków. Osoby które zakupiły karnet VIP w pierwszym tygodniu sprzedaży zostały poinformowane poprzez wiadomość e-mail o możliwości odbioru koszulek meczowych na sezon 2019/20.

W związku ze stworzeniem nowego systemu identyfikacji kibiców na naszym obiekcie zmieniła się platforma internetowa do zakupu biletu online. Od bieżącego sezonu stadion przy ul. Wyspiańskiego 22 będzie obsługiwała firma BILET.PAX.

Jak kupić bilet na mecz Apklan Resovii przez Internet?

 1. Wejdź na stronę www.bilet.pax.pl
 2. Zarejestruj się wpisując login (twój adres e-mail) i hasło. Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz na w wiadomości e-mail. Od teraz możesz się logować.
 3. Zaloguj się do systemu na stronie www.bilet.pax.pl (podając e-mail i hasło),
 4. Przejdź do zakładki „Sport”, a następnie „Piłka Nożna” (tutaj),
 5. Wybierz wydarzenie z listy udostępnionych wydarzeń klikając przycisk „Kup Bilet”.
 6. W zależności od wydarzenia, wskaż sektor i wybierane miejsca na planie, a następnie wybierz liczbę zamawianych biletów. Następnie kliknij „Rezerwuj”.
 7. Wybierz sposób płatności i zapłać.
 8. Powróć na stronę główną, wejdź na „Twoje konto”, następnie w „Rezerwacje” i wydrukuj bilet.
 9. Po kliknięciu „Drukuj bilet” nie zapomnij wypisać danych personalnych (wtedy kiedy wymaga tego organizator)  na bilecie i potwierdź klawiszem „Zapisz” i „Drukuj”.

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia zadecydował, że w przedsprzedaży do zakupu udostępnione będą tylko i wyłącznie miejsca na trybunie krytej (1550 miejsc). W przypadku wyprzedania wszystkich miejsc na trybunie krytej, uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na trybunę, tzw. na wale, która liczy 720 miejsc siedzących.