Z wielką radością informujemy, że jeden z naszych sponsorów strategicznych, firma Handlopex przedłużyła o rok współpracę z Resovią. Handlopex już od wielu lat bardzo mocno wspiera finansowo nasz klub. Logo firmy z dumą prezentowane jest na biało-czerwonej koszulce w trwającym sezonie.

Handlopex zajmuje się sprzedażą opon osobowych, dostawczych, terenowych, opon ciężarowych, przemysłowych i rolniczych oraz felg stalowych ciężarowych. Obecnie firma posiada siedemnaście filii na terenie Polski oraz sześć spółek zależnych za granicą. Każda z placówek dysponuje zapleczem technicznym i logistycznym. Główne centrum logistyczne oraz biuro zarządzania mieści się w Rzeszowie przy ul. Połonińskiej 29.

– Jesteśmy zadowoleni, że tak duża firma o zasięgu globalnym zdecydowała się dalej z nami współpracować. Cieszę się, tym bardziej że zakres świadczeń został na tyle zwiększony, że możemy mówić o Handlopex-ie jako o głównym sponsorze strategicznym naszego klubu. Jestem przekonany, że taka współpraca przyniesie korzyści obu stronom, a my zrobimy wszystko, aby nasz partner był zadowolony i dumny z tego, że nas wspiera – mówi Wojciech Zając, prezes Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia.