Miło nam zakomunikować, iż domowe mecze Apklan Resovii w ramach 2. Ligi Polskiej będą transmitowane przez ResoviaTV w systemie PPV na platformie TVCOM.

Od sezonu 2019/20 Stowarzyszenie Klubów 2 Ligi zadecydowało, że gospodarze meczów mogą organizować transmisje ze spotkań ligowych po przez własne kanały klubowe. Korzystając z okazji Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia zadecydował, iż od tego sezonu mecze Apklan Resovii, w których nasz zespół będzie gospodarzem będą transmitowane przez własną telewizje klubową ResoviaTV.

Koszt zakupu PPV wynosi 12 złotych, a zyski z transmisji trafiają także na konta klubowe. Mecze będzie relacjonował dobrze znany z relacji radiowych w Radio Centrum Rzeszów 89.0 FM komentator sportowy Bogdan Smola.

Transmisje meczów niosą ze sobą dodatkowe możliwości reklamowe dla naszego klubu, ponieważ mamy do wykorzystania 15-minutowe pasmo reklamowe w przerwie meczu, więc już teraz zachęcamy wszystkie firmy do współpracy.

Ponadto przed i po meczu chcemy prowadzić własne studio meczowe tak, by uatrakcyjnić to przedsięwzięcie. Jednocześnie przypominamy, iż ResoviaTV już wkrótce rusza ze swoim codwutygodniowym magazynem na żywo transmitowanym na kanale YouTube.