Tydzień temu zaczęliśmy akcje #CzasWracaćDoDomu, więc czas na pierwsze podsumowanie.

Na wstępie pragniemy podziękować wszystkim kibicom za udostępnienia dwóch filmów promocyjnych, które łącznie trafiły do ponad 100 tysięcy odbiorców! Ponadto dziękujemy lokalnym mediom za opis akcji na łamach swoich wydań papierowych oraz elektronicznych. To wszystko sprawiło, iż po tygodniu zbiórki na koncie Fundacji Pro Resovia pojawiło się 10 600 zł, czyli 1/7 kwoty potrzebnej do wymiany krzesełek na trybunie krytej!

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, których na ten moment jest 61 (w tym pięciu, którzy wpłacili kwotę 1000 zł). Certyfikaty dla osób wpłacających w tym tygodniu będą gotowe do odbioru w następnym tygodniu w pokoju Sekcji Piłki Nożnej (I piętro w budynku klubowym, pokój nr 106) o czym poinformujemy w osobnym komunikacie. Osoby, które chcą otrzymać certyfikat pocztą prosimy o zgłoszenie się na mail: marketing@cwks-resovia.pl w celu umówienia się na wysyłkę.

Poniżej prezentujemy listę darczyńców VIP (certyfikat + logo na tablicy pamiątkowej), którzy zasilili akcje kwotą 1000 zł:

  • FIL-BIKE S.C. MICHAŁ I FILIP PELISZKO
  • MAREK HOLSKI
  • TOMASZ WIECH – HOUSEWOODEN BRIDGE HOTEL
  • WITOLD RACZEK
  • MAREK MALINA

Wszystkie niezbędne informacje na temat akcji znajdziecie Państwo na specjalnie dedykowanej stronie – tutaj.
Kolejne podsumowanie akcji, za tydzień! Do dzieła Resoviacy!