W tym tygodniu zaprezentowaliśmy Państwu materiał promocyjny #CzasWrócićDoDomu, w którym osoby związane z piłkarską Resovią wypowiadały ten krótki slogan. W kolejnym materiale wideo, który prezentujemy poniżej Adrian Rudawski – wiceprezes Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia oraz Daria Szczygieł-Pociask – prezes Fundacji Pro Resovia ujawniają szczegóły akcji.

Po zapoznaniu się z podręcznikiem licencyjnym PZPN, by grać mecze niemasowe w II lidze na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22 potrzeba:

– wymienić obecne krzesełka na trybunie krytej na krzesełka z oparciami,
– zamontować na trybunie krytej dwa wyjścia ewakuacyjne na płytę stadionu,
– wymienić obecne krzesełka na trybunie krytej na krzesełka z oparciami oraz zamontować wyjście ewakuacyjne na płytę stadionu,
– zamontować ławki rezerwowe dla gości i gospodarzy na 14 miejsc siedzących oraz stworzyć 4-osobowy box dla służby medycznej,
– zmodernizować i poszerzyć trybunę prasową do 10 stanowisk,
– zamontować tablice elektroniczną odmierzającą czas i pokazującą wynik meczowe oraz krótkie informacje.

Ponadto informujemy, iż Fundacja Pro Resovia w porozumieniu z klubem startuje z akcją „Kup krzesełko”, w którą będzie mógł zaangażować się każdy z sympatyków. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy dwa warianty cenowe:

– 1000 zł (oferta skierowana do firm, instytucji, zorganizowanych grup kibiców oraz osób prywatnych),
– 100 zł (oferta skierowana tylko dla osób prywatnych).

W pierwszym wariancie, darczyńcy otrzymają swoje logo na krzesełku w strefie VIP, certyfikat dokonanego wsparcia oraz logo na tablicy pamiątkowej, która będzie zlokalizowana na zewnątrz trybuny krytej. W drugim wariancie, każda osoba otrzyma certyfikat dokonanego wsparcia oraz symbolicznego przypisania krzesełka do danej osoby.

Wpłat można dokonywać osobiście w pokoju Sekcji Piłki Nożnej nr 106 na I piętrze w budynku klubowym codziennie w godzinach 9:00 – 14:00 lub na konto bankowe:

FUNDACJA PRO RESOVIA
WYSPIAŃSKIEGO 22
35-111 RZESZÓW

KONTO BANKOWE: RAFFFEISEN POLBANK 51 1750 0012 0000 0000 3508 8838
PAYPAL: FUNDACJAPRORESOVIA@GMAIL.COM
TYTUŁEM: IMIĘ I NAZWISKO, KRZESEŁKO RESOVIA

Certyfikaty dla osób wpłacających osobiście będą wydawane od ręki natomiast dla osób wpłacających na konto (przelew, PayPal) do tygodnia od momentu zaksięgowania. Z kolei odsłonięcie tablicy pamiątkowej na trybunie krytej odbędzie się przed pierwszym meczem, na który wrócimy!