W ósmym zimowym sparingu rzeszowianie przegrali z pierwszoligową Puszczą Niepołomice 2-0 (1-0). Mecz kontrolny rozegrano w ośrodku treningowym w Szalowej. Wyżej notowany rywal nie patyczkował się z rzeszowskimi drugoligowcami i już w 4 minucie Marcin Orłowski zmusił Banka do kapitulacji. W końcowych minutach meczu wynik spotkania na 2-0 ustalił Konrad Stępień. Rzeszowianie też mieli swoje okazje bramkowe, ale brakowało skuteczności. Najlepsze okazje wpisania się na listę strzelców mieli młodzieżowcy: Kamil Antonik i Karol Twardowski. W sparingu zabrakło kilku etatowych graczy: Wojciecha Daniela, Dariusa Frankiewicza, Szymona Kalińca i Rafała Mikulca. Nie wystąpił również nowy nabytek Pasiaków – Arkadiusz Górka.

Puszcza Niepołomice – Apklan Resovia 2-0 (1-0)Bramki: Marcin Orłowski (4), Konrad Stępień (84).

Puszcza: Bartosz Przybysz – Jakub Zagórski, Konrad Stępień, Piotr Stawarczyk, Michał Mikołajczyk – Jakub Bąk, Marcin Stefanik, Marcel Kotwica, Nowak Nowak, Bartosz Widejko – Marcin Orłowski. Grali także: Łukasz Furtak, Mateusz Bartków, Przemysław Sajdak, Bartosz Żurek, Szymon Gwiazda.

Resovia: Bartłomiej Banek – Mateusz Geniec (76 Jakub Szafar), Sebastian Zalepa, Bartłomiej Makowski, Mateusz Kantor (76 Radosław Adamski) – Mateusz Świechowski, Konrad Domoń, Radosław Adamski (46 Kamil Antonik), Michał Ogrodnik (67 Szymon Feret) – Przemysław Pyrdek (76 Paweł Hass), Bartłomiej Buczek (46 Karol Twardowski).