Resoviacy pokonali Hetmana Zamość 3-0 w meczu kontrolnym. Gole w rozegranym w Zamościu spotkaniu zdobywali w 66. minucie Radosław Adamski oraz w 79. i 87. minucie Karol Twardowski.Kibiców Pasiaków ucieszyć powinien fakt, że trener Szymon Grabowski w meczu z liderem IV ligi lubelskiej miał do dyspozycji powracających do zdrowia zawodników. W Zamościu zagrali m. in.: Bartłomiej Buczek, Przemysław Pyrdek oraz Sebastian Zalepa. Miejscowi długo dotrzymywali kroku wyżej notowanemu rywalowi. W pierwszej połowie meczu przed szansą na pokonanie Wojciecha Daniela staną Kamil Oziemczuk. 30-letni były piłkarz AJ Auxerre nie popisał się jednak w tej sytuacji i piłka po jego strzale przeszła koło słupka. Po godzinie gry na boisku zaczęła dyktować warunki Resovia. W 66. minucie Radosław Adamski zakończył kontratak Pasiaków pierwszym trafieniem do siatki. W ostatnich minutach meczu z dobrej strony pokazał się Karol Twardowski. Młodzieżowiec Resovii potrzebował 8 minut, aby dwukrotnie pokonać bramkarza gospodarzy. W zespole gospodarzy zagrali byli piłkarze Resovii: Rafał Turczyn i Przemysław Żmuda.

Hetman Zamość – Apklan Resovia 0-3 (0-0)

Bramki: Radosław Adamski (66), Karol Twardowski (79, 87).

Hetman: zawodnik testowany – Przemysław Kanarek, Michał Dudek, Przemysław Żmuda, Patryk Słotwiński (63 Błażej Omański) – Dawid Skoczylas, Damian Pupeć, Rafał Kycko (46 Barnor Bright Egyir), Rafał Turczyn (46 Paweł Myśliwiecki) – Kamil Oziemczuk, zawodnik testowany (63 Damian Otręba).

Resovia: Wojciech Daniel (46 Bartłomiej Banek) – Mateusz Kantor, Sebastian Zalepa, Konrad Domoń (46 Bartłomiej Makowski), Mateusz Geniec (46 Jakub Szafar) – Michał Ogrodnik (55 Szymon Feret), Dariusz Frankiewicz (65 Szymon Kaliniec), Szymon Kaliniec (46 Mateusz Świechowski), Kamil Antonik (46 Radosław Adamski) – Przemysław Pyrdek (46 Bartłomiej Buczek), zawodnik testowany (46 Karol Twardowski).