W pierwszym sparingu podczas zimowych przygotowań Pasiaki przegrały 1-5 (1-1) z Wisłoką Dębica.

Szkoleniowcy Pasiaków podzielili kadrę na dwie grupy i pierwszą wysłali na turniej halowy do Jarosławia, a drugą wystawili do meczu sparingowego z Wisłoką.

W spotkaniu z czwartoligowcami trener Szymon Grabowski przyglądał się siedmiu piłkarzom, którzy szukają nowego pracodawcy. Tylko początek meczu układał się po myśli gospodarzy. W 33 minucie biało-czerwoni rozklepali defensywę gości Szymon Kaliniec precyzyjnym strzałem koło słupka pokonał Dybskiego. Była to jednak jedna z nielicznych składnych akcji rzeszowskiego zespołu.

Na śliskiej, sztucznej murawie gra nie bardzo kleiła się drugoligowcom. W 39 minucie pewnym strzałem koło słupka doprowadził do wyrównania testowany przez Dariusza Kantora napastnik gości. Po przerwie na boisku dużo lepiej radzili sobie biało-zieloni, a pierwsze skrzypce w zespole grali eksresoviacy Sebastian Fedan i Damian Łanucha. Ten drugi dwukrotnie wpisał się na listę strzelców (52 i 63 minuta)

W końcowych fragmentach meczu Arkadiusz Cynar dwukrotnie został przelobowany po strzałach Tomasza Baryczy i Damiana Bożka.

Apklan Resovia – Wisłoka Dębica 1-5 (1-1)

Bramki: Szymon Kaliniec – zawodnik testowany, Damian Łanucha (dwie), Tomasz Barycza, Damian Bożek.

Resovia: Wojciech Daniel – zawodnik testowany, Konrad Domoń, zawodnik testowany, zawodnik testowany – zawodnik testowany, Szymon Kaliniec, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Szymon Feret – zawodnik testowany oraz Arkadiusz Cynar, Przemysław Pyrdek, Michał Ogrodnik, Kamil Antonik, Karol Twardowski.

Wisłoka: Kamil Dybski – Damian Bożek, Hubert Król, Paweł Remut, Konrad Hus, Kamil Rębisz, Sebastian Fedan, Damian Łanucha, Tomasz Barycza, zawodnik testowany, zawodnik testowany oraz Przemysław Łyczko, Dominik Cabała, zawodnik testowany, Damian Pęcak, Krzysztof Wrzosek, Dawid Sojda.