Wysoka wygrana z JKS-em Jarosław

25.07.2017, 18:38 | Administrator | Aktualności

W sobotę piłkarze Resovii wygrali w sparingowym spotkaniu z JKS-em Jarosław 5-2. Podopieczni Szymona Grabowskiego w czwartym sparingu z rzędu popisali się strzelecką skutecznością.

JKS Jarosław

W I połowie dwa gole dla Resovii zdobył Bartłomiej Buczek i jednego Radosław Adamski. Dla gości trafił Paweł Hass. W drugiej połowie po jednej bramce dla rzeszowian dołożyli jeszcze Mirosław Kmiotek i Karol Twardowski.

Trener Pasiaków ponownie przyglądał się grze testowanych zawodników, wśród których byli bramkarz, dwóch bocznych obrońców i napastnik.

Następny mecz sparingowy rzeszowianie zagrają w najbliższą środę w Tuczempach. Przeciwnikiem drużyny Pasiaków będzie czwartoligowy Piast.

Resovia – JKS Jarosław 5-2 (3-1)

Bramki dla Resovii: Buczek (dwie), Adamski, M. Kmiotek, Twardowski.

Resovia: Pietryka – Cach, Makowski, Domoń, Staszczak – Adamski, Lorenc, Kaliniec, Bieniasz, Pałys-Rydzik, Buczek oraz zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Salwach, M. Kmiotek, Guzek, zawodnik testowany III, Twardowski.