CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Wyjazd kibiców pociągiem na mecz do Tarnowa!

08.05.2017, 21:08 | Administrator | Aktualności

Już w niedzielę 14 maja Resovia rozegra przedostatni mecz ligowy na wyjeździe w tym sezonie! Pasiaki zagrają w Tarnowie z tamtejszą Unią. Kibice Resovii organizują wyjazd pociągiem na to spotkanie.

Wyjazd kibiców Resovii na mecz do Tarnowa
Wyjazd kibiców Resovii na mecz do Tarnowa

Przed Resovią decydujące mecze sezonu. Rzeszowianie na sześć ostatnich spotkań, aż cztery rozegrają przy Wyspiańskiego. Pierwszym meczem z tych sześciu będzie wyjazd do Tarnowa na mecz z Unią, który Pasiaki zagrają w niedzielę 14 maja o godz. 17:00.

Kibice biało-czerwonych organizują wyjazd pociągiem na to spotkanie, by głośnym dopingiem wspomóc drużynę w walce o kolejne ligowe punkty na trudnym terenie.

Cena przejazdu pociągiem to koszt:18 zł (bilet normalny), 11 zł (bilet uczniowski), 9 zł (bilet studencki). Zakupu biletów na pociąg należy najlepiej dokonać do dnia przed wyjazdem, bowiem później mogą tworzyć się niepotrzebne kolejki, a pociąg odjeżdża punkt 14:35.

Zapisy na ten mecz nie będą prowadzone. W dniu wyjazdu należy posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość (prawo jazdy, legitymacja szkolna itp.).

Zbiórka: Dworzec PKP Rzeszów Główny od godziny 14:00
Wyjazd: Odjazd pociągu o godzinie 14:35
Powrót: Dworzec PKP Tarnów Główny o godzinie 19:49

Kibice biało-czerwonych apelują o zabranie ze sobą obowiązkowo szalika!

Do zobaczenia w Tarnowie!

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.