CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Wyjazd kibiców na mecz do Świdnika

19.04.2017, 8:14 | Administrator | Aktualności

Już w sobotę 22 kwietnia Resovia rozegra kolejny mecz ligowy w tym roku! Pasiaki zagrają w Świdniku z tamtejszą Avią, kibice Resovii organizują wyjazd na to spotkanie.

Kibice Resovii na wyjeździe w Świdniku, Foto: archiwum, źródło: własne
Kibice Resovii na wyjeździe w Świdniku, Foto: archiwum, źródło: własne

W sobotę 22 kwietnia podopieczni Szymona Szydełko rozegrają kolejny wyjazdowy pojedynek. Resovia w Świdniku zmierzy się z tamtejszym zespołem Avii.

Kibice Pasiaków organizują wyjazd autokarowy na to spotkanie, by głośnym dopingiem wspomóc drużynę w walce o kolejne ligowe punkty na trudnym terenie.

Cena przejazdu autokarem w obie strony to koszt 30 zł (dla osób do 18 roku życia) i 35 zł (dla osób po 18 roku życia), w tym bilet na mecz! By móc wziąć udział w wyjeździe należy wcześniej wpisać się na listę wyjazdową podając swoje imię, nazwisko oraz numer pesel (jest to obowiązkowe by wejść na stadion!). Należy tego dokonać najpóźniej do dnia 21 kwietnia. Mecz zostanie rozegrany w Świdniku, w sobotę  22 kwietnia, o godzinie 16:00.

ZBIÓRKA: 12:00
WYJAZD: 12:30

– Spośród osób z listy z numerów od 1 do 30 zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma gadżet ufundowany przez Sklep Kibica Resovii

Zapisy prowadzone będą w środę i piątek 17:30 – 19:00 w Sklepie Kibica Resovii na parterze, w budynku klubowym przy ul. Wyspiańskiego 22.

Wszystkich kibiców Resovii zachęcamy do zapisów i wspierania Pasiaków w walce o ostatnie ligowe punkty!

SOVIA ON TOUR!

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.