CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Trenerzy po meczu Stal – Resovia

29.07.2018, 15:58 | Administrator | Aktualności

Szymon Grabowski i Krzysztof Łętocha podsumowali przebieg meczu na konferencji prasowej.

Konferencja prasowa po meczu Stal Stalowa Wola - Resovia

Szymon Grabowski (trener Resovii):

– Gratuluję lekkoatletom Resovii wyniku na ostatnich mistrzostwach Polski. Wykonują kawał roboty, podobnie jak piłkarze, choć do sezonu przygotowują się w opłakanych warunkach. Jeśli cokolwiek mogę zrobić dla tego klubu, to właśnie zaapelować do ludzi decyzyjnych w mieście, w kraju: pomóżcie nam! Otwórzcie oczy na Resovię! W Stalowej Woli powstaje piękny ośrodek, a inwestycja przy Wyspiańskiego napotyka kolejne przeszkody. Dowiadujemy się, że pieniądze mają być zabrane i Centrum Lekkoatletyczne nie powstanie. Zasługujemy na lepsze traktowanie!

Co do meczu – kto na nim był, to widział, jaki miał przebieg. Według mojej opinii przegrał dzisiaj zespół lepszy. Znów dały jednak znać o sobie bolączki, z którymi mierzyliśmy się również w poprzedniej kolejce.

Krzysztof Łętocha (trener Stali Stalowa Wola):

– Jeśli Resovia była lepsza, powinna wygrać. To prawda, nastawiliśmy się na kontry, ale przecież w piłce liczą się bramki, a nie piękny styl. Dla obu zespołów było to trudne spotkanie i takiego właśnie się spodziewaliśmy. My chcieliśmy grać z kontry, ale w pierwszej połowie agresywna gra rywala nie pozwalała nam na to. Do tego za głęboko się cofnęliśmy i parę sytuacji Resovia miała. Po przerwie wiedzieliśmy, że przeciwnik zaatakuje i znów czekaliśmy na swoją szansę. Straciliśmy gola przez nasze gapiostwo, ale zdołaliśmy na to odpowiedzieć.

4.43 avg. rating (88% score) - 7 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.