CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Trenerzy po meczu ROW 1964 – Resovia

12.08.2018, 16:55 | Administrator | Aktualności

Dużo powodów do smutku miał po ostatnim gwizdku sędziego trener Pasiaków, Szymon Grabowski. Jego podopieczni przegrali trzeci ligowy mecz w sezonie.

Szymon Grabowski

Z kolei szkoleniowiec gospodarzy, Roland Buchała nie krył zadowolenia wynikiem sobotniego spotkania.

Szymon Grabowski (trener Resovii):

– Pierwszy raz w tym sezonie nie wiem co powiedzieć. Jestem rozgoryczony i rozczarowany. To co pokazujemy w defensywie i ofensywie woła o pomstę do nieba. Pomimo tego, że straciliśmy bramki, powinniśmy też strzelać. Jestem zdenerwowany na drużynę, bo nie takie były założenia na dzisiejszy mecz. Niestety nie udało się nawet zremisować.

Roland Buchała (trener ROW 1964 Rybnik):

– Trudny mecz pod względem psychicznym. Ciążyły nam te porażki. Dalej uważam, że mamy dobrych zawodników. Porażki nas trochę przyblokowały. Dziś oglądałem zaangażowanie i agresję. Stanęliśmy na wysokości zadania i zaczęliśmy uderzać na bramkę. Mieliśmy dwóch napastników i zagrało to. Na pewno nie będziemy zmieniać tego w kolejnych spotkaniach. Fizycznie wyglądamy coraz lepiej. Nic tylko się cieszyć, ale dalej musimy ciężko walczyć o następne punkty. Patrzymy optymistycznie w przyszłość.

2.11 avg. rating (46% score) - 9 votes

Jedna myśl nt. „Trenerzy po meczu ROW 1964 – Resovia

  1. PD napisał(a):

    Utrzymanie pozostaje w sferze marzeń…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.