CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Trenerzy po meczu Apklan Resovia – Warta

27.09.2018, 2:13 | Administrator | Aktualności

Zadowolenia po zwycięstwie nad pierwszoligową Wartą Poznań nie krył trener Szymon Grabowski. Szkoleniowiec przyznał, że od pierwszej do ostatniej minuty cała drużyna zaprezentowała dobrą, skuteczną piłkę.

Konferencja prasowa po meczu Apklan Resovia - Warta Poznań

Petr Němec (trener Warty Poznań):

– Wstyd mi za to, co pokazała moja drużyna. I nie usprawiedliwia nas fakt, że nie mieliśmy trzech podstawowych graczy, w tym dwóch stoperów, którzy trzymają grę w defensywie. Mam pretensje do moich zawodników o postawę w pierwszej połowie. Mój zespół myślał chyba, że zwycięstwo przyjdzie łatwo, samo. Z takim podejściem nie da się wygrać czy to z zespołem czwartoligowym czy nawet z okręgówką.

Szymon Grabowski (trener Apklan Resovii):

– Chcieliśmy pokazać się z dobrej strony i porównać siły w konfrontacji z pierwszoligowcem z Poznania. Myślę, że zdaliśmy ten egzamin. Zespół udowodnił, że ma potencjał. Zaprezentowaliśmy dobrą, skuteczną piłkę i w defensywie i w ataku. Chcielibyśmy w następnej rundzie trafić na zespół z czołówki ekstraklasy. Na pewno się przed żadnym rywalem nie położymy, a ewentualne zwycięstwo będzie nam smakowało jeszcze bardziej. Atrakcyjny rywal być może sprawi też, że zmieni się coś w kwestii frekwencji na stadionie.

3.67 avg. rating (76% score) - 3 votes

4 myśli nt. „Trenerzy po meczu Apklan Resovia – Warta

 1. . pisze:

  WSZYSCY DO CHORZOWA

 2. kibic pisze:

  Trudno się nie zgodzić, że frekwencja pozostawiała wiele do życzenia. Proszę wziąść jednak pod uwagę, że to był puchar, środa, godziny pracy, spotkanie niby u siebie, ale nie do końca i gdyby przeciwnikiem była nawet Legia czy Lech to prawdopodobnie trybuna nie zostałaby w całości wypełniona. Każdy z wymienionych czynników oddziałuje niekorzystnie na frekwencję. Z datą, ani miejscem meczu niewiele da się zrobić, ale nie wyobrażam sobie by w przypadku trafienia w kolejnej rundzie na klasowego rywala spotanie nie zostało rozegrane wieczorem, przy sztucznym świetle. Byłyby to dodatkowe koszty, ale niestety – coś za coś.

  1. abc pisze:

   Jeśli chodzi o sztuczne światło, to raczej nie ma możliwości technicznych aby grać przy nim. Duże jupitery nie były używane już parę dobrych lat i najprawdopodobniej nie są sprawne. Małe natomiast są skierowane tylko na tor żużlowy więc one też raczej odpadają, bo nawet gdy są włączone wszystkie dookoła stadionu to i tak na murawie panuje co najwyżej półmrok.

   1. kibic pisze:

    Jeśli to prawda to ręce opadają. Cieknący dach, jakieś słupy zasłaniające połowę boiska, a na dokładkę jupitery dla ozdoby.Miejski bubel, a sama tryduba za dwa razy więcej, cały nowy planowany stadion lekkoatletyczny dla Resovii. Trafiło na Lechię – jedną z najlepszych ekip pod względem atrakcyjności tego spotkania. Ciekawe jak to zostanie rozwiązane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.