CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Terminarz

Kolejka 1
12.08.2017 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - Karpaty Krosno 0 - 0
12.08.2017 17:00 Resovia - Podlasie Biała Podlaska 4 - 0
12.08.2017 17:00 Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 1 - 0
12.08.2017 13:00 Avia Świdnik - Unia Tarnów 1 - 1
12.08.2017 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - JKS Jarosław 5 - 0
12.08.2017 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Spartakus Daleszyce 2 - 0
11.08.2017 17:30 Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów 1 - 2
12.08.2017 17:30 Chełmianka Chełm - MKS Trzebinia 2 - 0
12.08.2017 17:00 Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 0 - 1
Kolejka 2
15.08.2017 19:00 Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 2 - 1
15.08.2017 17:00 Stal Rzeszów - Resovia 0 - 0
15.08.2017 17:00 Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ 0 - 5
15.08.2017 17:00 Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec Św. 0 - 1
15.08.2017 17:00 JKS Jarosław - Avia Świdnik 3 - 0
15.08.2017 17:00 Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 3
15.08.2017 13:00 MKS Trzebinia - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 3
15.08.2017 17:00 Soła Oświęcim - Chełmianka Chełm 0 - 4
15.08.2017 17:00 Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz 2 - 0
Kolejka 3
20.08.2017 17:00 Resovia - Motor Lublin 2 - 1
20.08.2017 17:00 Wisła Sandomierz - Stal Rzeszów 2 - 0
20.08.2017 17:00 Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice 1 - 2
19.08.2017 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Soła Oświęcim 2 - 1
19.08.2017 11:00 Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia 2 - 1
19.08.2017 17:00 Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce 1 - 1
19.08.2017 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - JKS Jarosław 3 - 1
19.08.2017 17:00 Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów 1 - 1
19.08.2017 17:00 Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 1 - 0
Kolejka 4
26.08.2017 16:00 Karpaty Krosno - Resovia 0 - 2
26.08.2017 16:00 Stal Rzeszów - Motor Lublin 1 - 1
26.08.2017 16:00 Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska 3 - 2
25.08.2017 17:00 JKS Jarosław - Podhale Nowy Targ 1 - 1
27.08.2017 17:00 Spartakus Daleszyce - KSZO Ostrowiec Św. 1 - 2
26.08.2017 11:00 MKS Trzebinia - Avia Świdnik 1 - 1
26.08.2017 11:00 Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1
26.08.2017 17:00 Wiślanie Jaśkowice - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1
26.08.2017 17:00 Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 0 - 1
Kolejka 5
30.08.2017 17:00 Resovia - Unia Tarnów 2 - 1
30.08.2017 17:00 Chełmianka Chełm - Stal Rzeszów 1 - 2
30.08.2017 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 2 - 0
30.08.2017 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Wiślanie Jaśkowice 0 - 0
30.08.2017 17:00 Avia Świdnik - Soła Oświęcim 1 - 2
30.08.2017 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - MKS Trzebinia 2 - 1
30.08.2017 17:00 Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce 3 - 3
30.08.2017 17:00 Podlasie Biała Podlaska - JKS Jarosław 3 - 1
30.08.2017 19:00 Motor Lublin - Karpaty Krosno 5 - 0
Kolejka 6
02.09.2017 16:00 JKS Jarosław - Resovia 1 - 4
02.09.2017 16:00 Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 5 - 1
02.09.2017 16:00 Unia Tarnów - Motor Lublin 0 - 4
03.09.2017 16:00 Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska 2 - 0
03.09.2017 16:00 MKS Trzebinia - Podhale Nowy Targ 4 - 1
02.09.2017 17:00 Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 1
02.09.2017 16:30 Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik 1 - 1
03.09.2017 17:00 Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1
03.09.2017 17:00 Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1
Kolejka 7
09.09.2017 16:00 Resovia - Spartakus Daleszyce 2 - 1
09.09.2017 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Rzeszów 0 - 1
09.09.2017 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 1 - 2
09.09.2017 17:00 Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 4 - 4
09.09.2017 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - Wiślanie Jaśkowice 0 - 3
09.09.2017 17:00 Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim 0 - 3
09.09.2017 17:00 Podlasie Biała Podlaska - MKS Trzebinia 0 - 0
13.09.2017 19:00 Motor Lublin - JKS Jarosław 4 - 1
09.09.2017 17:00 Karpaty Krosno - Unia Tarnów 4 - 1
Kolejka 8
16.09.2017 13:00 MKS Trzebinia - Resovia 1 - 1
16.09.2017 16:00 Stal Rzeszów - Unia Tarnów 1 - 0
17.09.2017 16:00 JKS Jarosław - Karpaty Krosno 1 - 1
17.09.2017 16:00 Spartakus Daleszyce - Motor Lublin 1 - 3
16.09.2017 11:00 Soła Oświęcim - Podlasie Biała Podlaska 2 - 2
16.09.2017 16:00 Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ 3 - 0
15.09.2017 20:00 KSZO Ostrowiec Św. - Wisła Sandomierz 3 - 0
16.09.2017 16:00 Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 1 - 0
16.09.2017 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0
Kolejka 9
23.09.2017 16:00 Resovia - Soła Oświęcim 1 - 2
23.09.2017 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 2 - 2
23.09.2017 16:00 Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0
23.09.2017 16:00 KSZO Ostrowiec Św. - Chełmianka Chełm 0 - 0
23.09.2017 15:00 Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 1 - 2
23.09.2017 12:00 Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice 2 - 2
23.09.2017 18:00 Motor Lublin - MKS Trzebinia 5 - 0
23.09.2017 16:00 Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce 3 - 0
23.09.2017 16:00 Unia Tarnów - JKS Jarosław 3 - 2
Kolejka 10
29.09.2017 16:00 Wiślanie Jaśkowice - Resovia 0 - 0
30.09.2017 16:00 Stal Rzeszów - JKS Jarosław 2 - 1
01.10.2017 15:00 Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów 3 - 1
29.09.2017 16:00 MKS Trzebinia - Karpaty Krosno 0 - 0
30.09.2017 15:00 Soła Oświęcim - Motor Lublin 6 - 0
01.10.2017 15:00 Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 0 - 2
30.09.2017 16:00 Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 0 - 2
30.09.2017 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO Ostrowiec Św. 0 - 3
30.09.2017 15:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 2 - 1
Kolejka 11
07.10.2017 15:00 Resovia - Wisła Sandomierz 0 - 0
07.10.2017 15:00 Avia Świdnik - Stal Rzeszów 1 - 1
07.10.2017 15:00 KSZO Ostrowiec Św. - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2
07.10.2017 15:00 Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 3
07.10.2017 15:00 Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 1 - 1
07.10.2017 18:00 Motor Lublin - Wiślanie Jaśkowice 3 - 0
07.10.2017 15:00 Karpaty Krosno - Soła Oświęcim 1 - 2
07.10.2017 16:00 Unia Tarnów - MKS Trzebinia 2 - 2
06.10.2017 15:00 JKS Jarosław - Spartakus Daleszyce 6 - 4
Kolejka 12
15.10.2017 15:00 Chełmianka Chełm - Resovia 2 - 1
14.10.2017 15:00 Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce 2 - 0
14.10.2017 15:00 MKS Trzebinia - JKS Jarosław 3 - 0
14.10.2017 15:00 Soła Oświęcim - Unia Tarnów 3 - 0
14.10.2017 14:30 Wiślanie Jaśkowice - Karpaty Krosno 5 - 1
15.10.2017 15:00 Wisła Sandomierz - Motor Lublin 0 - 1
14.10.2017 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska 2 - 2
14.10.2017 15:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 2 - 1
14.10.2017 15:00 Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Św. 2 - 3
Kolejka 13
21.10.2017 18:00 KSZO Ostrowiec Św. - Stal Rzeszów 2 - 1
21.10.2017 14:00 Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 1 - 1
21.10.2017 14:00 Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1
21.10.2017 17:00 Motor Lublin - Chełmianka Chełm 1 - 0
21.10.2017 14:00 Karpaty Krosno - Wisła Sandomierz 3 - 2
21.10.2017 14:00 Unia Tarnów - Wiślanie Jaśkowice 2 - 0
21.10.2017 15:00 JKS Jarosław - Soła Oświęcim 0 - 1
22.10.2017 15:00 Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia 1 - 0
21.10.2017 15:00 Resovia - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0
Kolejka 14
28.10.2017 14:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 1 - 2
28.10.2017 14:00 Stal Rzeszów - MKS Trzebinia 1 - 1
28.10.2017 14:00 Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce 1 - 3
28.10.2017 14:00 Wiślanie Jaśkowice - JKS Jarosław 4 - 2
29.10.2017 14:00 Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 1 - 0
28.10.2017 14:30 Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1 - 0
28.10.2017 15:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin 1 - 0
28.10.2017 14:00 Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 2 - 1
28.10.2017 14:00 KSZO Ostrowiec Św. - Podhale Nowy Targ 1 - 1
Kolejka 15
04.11.2017 13:00 Resovia - Avia Świdnik 1 - 0
04.11.2017 13:00 Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów 2 - 1
04.11.2017 13:00 Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Św. 1 - 2
04.11.2017 17:00 Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 0
04.11.2017 14:00 Karpaty Krosno - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3
04.11.2017 14:00 Unia Tarnów - Chełmianka Chełm 1 - 3
04.11.2017 13:00 JKS Jarosław - Wisła Sandomierz 0 - 2
05.11.2017 14:00 Spartakus Daleszyce - Wiślanie Jaśkowice 1 - 4
04.11.2017 13:00 MKS Trzebinia - Soła Oświęcim 2 - 0
Kolejka 16
12.11.2017 13:00 KSZO Ostrowiec Św. - Resovia 1 - 2
11.11.2017 13:00 Stal Rzeszów - Soła Oświęcim 3 - 0
11.11.2017 13:00 Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia 2 - 1
11.11.2017 13:00 Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce 2 - 0
12.11.2017 13:00 Chełmianka Chełm - JKS Jarosław 3 - 0
11.11.2017 13:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów 1 - 1
11.11.2017 13:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2 - 1
11.11.2017 13:00 Avia Świdnik - Motor Lublin 0 - 1
11.11.2017 13:00 Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 3 - 0
Kolejka 17
18.11.2017 13:00 Resovia - Podhale Nowy Targ 0 - 1
18.11.2017 13:00 Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 0 - 0
18.11.2017 17:00 Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Św. 0 - 0
18.11.2017 13:00 Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1 - 1
18.11.2017 13:00 Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0
18.11.2017 13:00 JKS Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3
18.11.2017 13:30 Spartakus Daleszyce - Chełmianka Chełm 0 - 2
18.11.2017 13:00 MKS Trzebinia - Wisła Sandomierz 2 - 0
18.11.2017 13:00 Soła Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice 1 - 2
Kolejka 18
10.03.2018 14:00 Podlasie Biała Podlaska - Resovia -:-
10.03.2018 14:00 Stal Rzeszów - Wiślanie Jaśkowice -:-
10.03.2018 14:00 Soła Oświęcim - Wisła Sandomierz -:-
10.03.2018 14:00 MKS Trzebinia - Chełmianka Chełm -:-
10.03.2018 14:00 Spartakus Daleszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska -:-
10.03.2018 14:00 JKS Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
10.03.2018 14:00 Unia Tarnów - Avia Świdnik -:-
10.03.2018 14:00 Karpaty Krosno - KSZO Ostrowiec Św. -:-
10.03.2018 17:00 Motor Lublin - Podhale Nowy Targ -:-
Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.