CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Terminarz

Kolejka 1
12.08.2017 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - Karpaty Krosno 0 - 0
12.08.2017 17:00 Resovia - Podlasie Biała Podlaska 4 - 0
12.08.2017 17:00 Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 1 - 0
12.08.2017 13:00 Avia Świdnik - Unia Tarnów 1 - 1
12.08.2017 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - JKS 1909 Jarosław 5 - 0
12.08.2017 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Spartakus Daleszyce 2 - 0
11.08.2017 17:30 Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów 1 - 2
12.08.2017 17:30 Chełmianka Chełm - MKS Trzebinia 2 - 0
12.08.2017 17:00 Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 0 - 1
Kolejka 2
15.08.2017 19:00 Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 2 - 1
15.08.2017 17:00 Stal Rzeszów - Resovia 0 - 0
15.08.2017 17:00 Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ 0 - 5
15.08.2017 17:00 Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec Św. 0 - 1
15.08.2017 17:00 JKS 1909 Jarosław - Avia Świdnik 3 - 0
15.08.2017 17:00 Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 3
15.08.2017 13:00 MKS Trzebinia - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 3
15.08.2017 17:00 Soła Oświęcim - Chełmianka Chełm 0 - 4
15.08.2017 17:00 Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz 2 - 0
Kolejka 3
20.08.2017 17:00 Resovia - Motor Lublin 2 - 1
20.08.2017 17:00 Wisła Sandomierz - Stal Rzeszów 2 - 0
20.08.2017 17:00 Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice 1 - 2
19.08.2017 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Soła Oświęcim 2 - 1
19.08.2017 11:00 Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia 2 - 1
19.08.2017 17:00 Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce 1 - 1
19.08.2017 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - JKS 1909 Jarosław 3 - 1
19.08.2017 17:00 Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów 1 - 1
19.08.2017 17:00 Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 1 - 0
Kolejka 4
26.08.2017 16:00 Karpaty Krosno - Resovia 0 - 2
26.08.2017 16:00 Stal Rzeszów - Motor Lublin 1 - 1
26.08.2017 16:00 Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska 3 - 2
25.08.2017 17:00 JKS 1909 Jarosław - Podhale Nowy Targ 1 - 1
27.08.2017 17:00 Spartakus Daleszyce - KSZO Ostrowiec Św. 1 - 2
26.08.2017 11:00 MKS Trzebinia - Avia Świdnik 1 - 1
26.08.2017 11:00 Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1
26.08.2017 17:00 Wiślanie Jaśkowice - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1
26.08.2017 17:00 Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 0 - 1
Kolejka 5
30.08.2017 17:00 Resovia - Unia Tarnów 2 - 1
30.08.2017 17:00 Chełmianka Chełm - Stal Rzeszów 1 - 2
30.08.2017 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 2 - 0
30.08.2017 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Wiślanie Jaśkowice 0 - 0
30.08.2017 17:00 Avia Świdnik - Soła Oświęcim 1 - 2
30.08.2017 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - MKS Trzebinia 2 - 1
30.08.2017 17:00 Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce 3 - 3
30.08.2017 17:00 Podlasie Biała Podlaska - JKS 1909 Jarosław 3 - 1
30.08.2017 19:00 Motor Lublin - Karpaty Krosno 5 - 0
Kolejka 6
02.09.2017 16:00 JKS 1909 Jarosław - Resovia 1 - 4
02.09.2017 16:00 Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 5 - 1
02.09.2017 16:00 Unia Tarnów - Motor Lublin 0 - 4
03.09.2017 16:00 Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska 2 - 0
03.09.2017 16:00 MKS Trzebinia - Podhale Nowy Targ 4 - 1
02.09.2017 17:00 Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 1
02.09.2017 16:30 Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik 1 - 1
03.09.2017 17:00 Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1
03.09.2017 17:00 Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1
Kolejka 7
09.09.2017 16:00 Resovia - Spartakus Daleszyce 2 - 1
09.09.2017 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Rzeszów 0 - 1
09.09.2017 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 1 - 2
09.09.2017 17:00 Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 4 - 4
09.09.2017 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - Wiślanie Jaśkowice 0 - 3
09.09.2017 17:00 Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim 0 - 3
09.09.2017 17:00 Podlasie Biała Podlaska - MKS Trzebinia 0 - 0
13.09.2017 19:00 Motor Lublin - JKS 1909 Jarosław 4 - 1
09.09.2017 17:00 Karpaty Krosno - Unia Tarnów 4 - 1
Kolejka 8
16.09.2017 13:00 MKS Trzebinia - Resovia 1 - 1
16.09.2017 16:00 Stal Rzeszów - Unia Tarnów 1 - 0
17.09.2017 16:00 JKS 1909 Jarosław - Karpaty Krosno 1 - 1
17.09.2017 16:00 Spartakus Daleszyce - Motor Lublin 1 - 3
16.09.2017 11:00 Soła Oświęcim - Podlasie Biała Podlaska 2 - 2
16.09.2017 16:00 Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ 3 - 0
15.09.2017 20:00 KSZO Ostrowiec Św. - Wisła Sandomierz 3 - 0
16.09.2017 16:00 Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 1 - 0
16.09.2017 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0
Kolejka 9
23.09.2017 16:00 Resovia - Soła Oświęcim 1 - 2
23.09.2017 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 2 - 2
23.09.2017 16:00 Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0
23.09.2017 16:00 KSZO Ostrowiec Św. - Chełmianka Chełm 0 - 0
23.09.2017 15:00 Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 1 - 2
23.09.2017 12:00 Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice 2 - 2
23.09.2017 18:00 Motor Lublin - MKS Trzebinia 5 - 0
23.09.2017 16:00 Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce 3 - 0
23.09.2017 16:00 Unia Tarnów - JKS 1909 Jarosław 3 - 2
Kolejka 10
29.09.2017 16:00 Wiślanie Jaśkowice - Resovia 0 - 0
30.09.2017 16:00 Stal Rzeszów - JKS 1909 Jarosław 2 - 1
01.10.2017 15:00 Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów 3 - 1
29.09.2017 16:00 MKS Trzebinia - Karpaty Krosno 0 - 0
30.09.2017 15:00 Soła Oświęcim - Motor Lublin 6 - 0
01.10.2017 15:00 Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 0 - 2
30.09.2017 16:00 Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 0 - 2
30.09.2017 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO Ostrowiec Św. 0 - 3
30.09.2017 15:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 2 - 1
Kolejka 11
07.10.2017 15:00 Resovia - Wisła Sandomierz 0 - 0
07.10.2017 15:00 Avia Świdnik - Stal Rzeszów 1 - 1
07.10.2017 15:00 KSZO Ostrowiec Św. - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2
07.10.2017 15:00 Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 3
07.10.2017 15:00 Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 1 - 1
07.10.2017 18:00 Motor Lublin - Wiślanie Jaśkowice 3 - 0
07.10.2017 15:00 Karpaty Krosno - Soła Oświęcim 1 - 2
07.10.2017 16:00 Unia Tarnów - MKS Trzebinia 2 - 2
06.10.2017 15:00 JKS 1909 Jarosław - Spartakus Daleszyce 6 - 4
Kolejka 12
15.10.2017 15:00 Chełmianka Chełm - Resovia 2 - 1
14.10.2017 15:00 Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce 2 - 0
14.10.2017 15:00 MKS Trzebinia - JKS 1909 Jarosław 3 - 0
14.10.2017 15:00 Soła Oświęcim - Unia Tarnów 3 - 0
14.10.2017 14:30 Wiślanie Jaśkowice - Karpaty Krosno 5 - 1
15.10.2017 15:00 Wisła Sandomierz - Motor Lublin 0 - 1
14.10.2017 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska 2 - 2
14.10.2017 15:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 2 - 1
14.10.2017 15:00 Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Św. 2 - 3
Kolejka 13
21.10.2017 18:00 KSZO Ostrowiec Św. - Stal Rzeszów 2 - 1
21.10.2017 14:00 Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 1 - 1
21.10.2017 14:00 Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1
21.10.2017 17:00 Motor Lublin - Chełmianka Chełm 1 - 0
21.10.2017 14:00 Karpaty Krosno - Wisła Sandomierz 3 - 2
21.10.2017 14:00 Unia Tarnów - Wiślanie Jaśkowice 2 - 0
21.10.2017 15:00 JKS 1909 Jarosław - Soła Oświęcim 0 - 1
22.10.2017 15:00 Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia 1 - 0
21.10.2017 15:00 Resovia - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0
Kolejka 14
28.10.2017 14:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 1 - 2
28.10.2017 14:00 Stal Rzeszów - MKS Trzebinia 1 - 1
28.10.2017 14:00 Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce 1 - 3
28.10.2017 14:00 Wiślanie Jaśkowice - JKS 1909 Jarosław 4 - 2
29.10.2017 14:00 Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 1 - 0
28.10.2017 14:30 Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1 - 0
28.10.2017 15:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin 1 - 0
28.10.2017 14:00 Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 2 - 1
28.10.2017 14:00 KSZO Ostrowiec Św. - Podhale Nowy Targ 1 - 1
Kolejka 15
04.11.2017 13:00 Resovia - Avia Świdnik 1 - 0
04.11.2017 13:00 Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów 2 - 1
04.11.2017 13:00 Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Św. 1 - 2
04.11.2017 17:00 Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 0
04.11.2017 14:00 Karpaty Krosno - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3
04.11.2017 14:00 Unia Tarnów - Chełmianka Chełm 1 - 3
04.11.2017 13:00 JKS 1909 Jarosław - Wisła Sandomierz 0 - 2
05.11.2017 14:00 Spartakus Daleszyce - Wiślanie Jaśkowice 1 - 4
04.11.2017 13:00 MKS Trzebinia - Soła Oświęcim 2 - 0
Kolejka 16
12.11.2017 13:00 KSZO Ostrowiec Św. - Resovia 1 - 2
11.11.2017 13:00 Stal Rzeszów - Soła Oświęcim 3 - 0
11.11.2017 13:00 Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia 2 - 1
11.11.2017 13:00 Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce 2 - 0
12.11.2017 13:00 Chełmianka Chełm - JKS 1909 Jarosław 3 - 0
11.11.2017 13:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów 1 - 1
11.11.2017 13:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2 - 1
11.11.2017 13:00 Avia Świdnik - Motor Lublin 0 - 1
11.11.2017 13:00 Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 3 - 0
Kolejka 17
18.11.2017 13:00 Resovia - Podhale Nowy Targ 0 - 1
18.11.2017 13:00 Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów 0 - 0
18.11.2017 17:00 Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Św. 0 - 0
18.11.2017 13:00 Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1 - 1
18.11.2017 13:00 Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0
18.11.2017 13:00 JKS 1909 Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3
18.11.2017 13:30 Spartakus Daleszyce - Chełmianka Chełm 0 - 2
18.11.2017 13:00 MKS Trzebinia - Wisła Sandomierz 2 - 0
18.11.2017 13:00 Soła Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice 1 - 2
Kolejka 18
18.04.2018 16:00 Podlasie Biała Podlaska - Resovia 1 - 1
18.04.2018 16:00 Stal Rzeszów - Wiślanie Jaśkowice 4 - 0
18.04.2018 16:00 Soła Oświęcim - Wisła Sandomierz 1 - 1
11.04.2018 16:00 MKS Trzebinia - Chełmianka Chełm 1 - 2
18.04.2018 16:00 Spartakus Daleszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0
18.04.2018 16:00 JKS 1909 Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1
18.04.2018 16:00 Unia Tarnów - Avia Świdnik 0 - 0
18.04.2018 16:00 Karpaty Krosno - KSZO Ostrowiec Św. 0 - 2
10.03.2018 17:30 Motor Lublin - Podhale Nowy Targ 2 - 0
Kolejka 19
16.05.2018 17:00 Resovia - Stal Rzeszów -:-
02.05.2018 17:00 Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin -:-
17.03.2018 13:00 Podhale Nowy Targ - Karpaty Krosno 0 - 0
16.05.2018 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - Unia Tarnów -:-
16.05.2018 17:00 Avia Świdnik - JKS 1909 Jarosław -:-
16.05.2018 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Daleszyce -:-
17.03.2018 14:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - MKS Trzebinia 5 - 2
09.05.2018 17:00 Chełmianka Chełm - Soła Oświęcim -:-
16.05.2018 17:00 Wisła Sandomierz - Wiślanie Jaśkowice -:-
Kolejka 20
25.03.2018 15:00 Stal Rzeszów - Wisła Sandomierz 2 - 1
24.03.2018 15:00 Wiślanie Jaśkowice - Chełmianka Chełm 1 - 5
24.03.2018 15:30 Soła Oświęcim - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 4
24.03.2018 11:00 MKS Trzebinia - Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 4
06.06.2018 17:30 Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik -:-
06.06.2018 17:30 JKS 1909 Jarosław - KSZO Ostrowiec Św. -:-
24.03.2018 15:00 Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ 1 - 3
06.06.2018 17:30 Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska -:-
24.03.2018 17:30 Motor Lublin - Resovia 1 - 2
Kolejka 21
31.03.2018 12:00 Resovia - Karpaty Krosno 1 - 1
31.03.2018 15:30 Motor Lublin - Stal Rzeszów 1 - 0
31.03.2018 14:00 Podlasie Biała Podlaska - Unia Tarnów 1 - 3
31.03.2018 16:00 Podhale Nowy Targ - JKS 1909 Jarosław 2 - 0
31.03.2018 16:00 KSZO Ostrowiec Św. - Spartakus Daleszyce 0 - 0
31.03.2018 11:00 Avia Świdnik - MKS Trzebinia 5 - 1
31.03.2018 13:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Soła Oświęcim 1 - 1
31.03.2018 13:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Wiślanie Jaśkowice 4 - 3
31.03.2018 16:00 Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz 1 - 1
Kolejka 22
07.04.2018 12:00 Unia Tarnów - Resovia 2 - 5
07.04.2018 16:00 Stal Rzeszów - Chełmianka Chełm 1 - 2
08.04.2018 15:00 Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1
07.04.2018 12:00 Wiślanie Jaśkowice - Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0
07.04.2018 17:00 Soła Oświęcim - Avia Świdnik 0 - 3
07.04.2018 17:00 MKS Trzebinia - KSZO Ostrowiec Św. 1 - 1
08.04.2018 15:00 Spartakus Daleszyce - Podhale Nowy Targ 0 - 0
07.04.2018 16:00 JKS 1909 Jarosław - Podlasie Biała Podlaska 0 - 0
07.04.2018 16:00 Karpaty Krosno - Motor Lublin 1 - 1
Kolejka 23
14.04.2018 16:00 Resovia - JKS 1909 Jarosław 2 - 1
14.04.2018 17:30 Motor Lublin - Unia Tarnów 4 - 4
14.04.2018 15:00 Podlasie Biała Podlaska - Spartakus Daleszyce 0 - 1
14.04.2018 16:00 Podhale Nowy Targ - MKS Trzebinia 3 - 0
14.04.2018 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - Soła Oświęcim 3 - 0
14.04.2018 13:00 Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice 4 - 0
14.04.2018 15:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 0 - 1
14.04.2018 15:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm 0 - 2
15.04.2018 16:00 Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0 - 2
Kolejka 24
21.04.2018 16:00 Spartakus Daleszyce - Resovia 0 - 1
21.04.2018 16:00 Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0
21.04.2018 16:00 Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2
21.04.2018 16:00 Wisła Sandomierz - Avia Świdnik 0 - 2
21.04.2018 13:00 Wiślanie Jaśkowice - KSZO Ostrowiec Św. 2 - 2
21.04.2018 17:00 Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ 0 - 2
21.04.2018 12:00 MKS Trzebinia - Podlasie Biała Podlaska 1 - 1
21.04.2018 17:00 JKS 1909 Jarosław - Motor Lublin 0 - 1
21.04.2018 17:00 Unia Tarnów - Karpaty Krosno 3 - 0
Kolejka 25
25.04.2018 17:00 Resovia - MKS Trzebinia -:-
25.04.2018 17:00 Wisła Sandomierz - KSZO Ostrowiec Św. -:-
25.04.2018 17:00 Unia Tarnów - Stal Rzeszów -:-
25.04.2018 17:00 Karpaty Krosno - JKS 1909 Jarosław -:-
25.04.2018 19:00 Motor Lublin - Spartakus Daleszyce -:-
25.04.2018 16:00 Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim -:-
25.04.2018 17:00 Podhale Nowy Targ - Wiślanie Jaśkowice -:-
25.04.2018 17:00 Avia Świdnik - Chełmianka Chełm -:-
25.04.2018 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska -:-
Kolejka 26
28.04.2018 14:30 Soła Oświęcim - Resovia -:-
28.04.2018 16:00 Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
28.04.2018 16:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik -:-
29.04.2018 16:00 Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec Św. -:-
29.04.2018 13:00 Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ -:-
28.04.2018 17:00 Wiślanie Jaśkowice - Podlasie Biała Podlaska -:-
28.04.2018 16:00 MKS Trzebinia - Motor Lublin -:-
29.04.2018 14:00 Spartakus Daleszyce - Karpaty Krosno -:-
28.04.2018 17:00 JKS 1909 Jarosław - Unia Tarnów -:-
Kolejka 27
04.05.2018 17:00 Resovia - Wiślanie Jaśkowice -:-
05.05.2018 17:00 JKS 1909 Jarosław - Stal Rzeszów -:-
05.05.2018 17:00 Unia Tarnów - Spartakus Daleszyce -:-
05.05.2018 17:00 Karpaty Krosno - MKS Trzebinia -:-
05.05.2018 19:00 Motor Lublin - Soła Oświęcim -:-
05.05.2018 16:00 Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz -:-
05.05.2018 15:00 Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm -:-
05.05.2018 19:30 KSZO Ostrowiec Św. - Wólczanka Wólka Pełkińska -:-
05.05.2018 17:00 Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
Kolejka 28
13.05.2018 13:00 Wisła Sandomierz - Resovia -:-
12.05.2018 16:00 Stal Rzeszów - Avia Świdnik -:-
12.05.2018 16:00 Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Św. -:-
12.05.2018 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ -:-
12.05.2018 16:00 Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska -:-
12.05.2018 17:00 Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin -:-
12.05.2018 17:00 Soła Oświęcim - Karpaty Krosno -:-
12.05.2018 17:00 MKS Trzebinia - Unia Tarnów -:-
13.05.2018 15:00 Spartakus Daleszyce - JKS 1909 Jarosław -:-
Kolejka 29
19.05.2018 17:00 Resovia - Chełmianka Chełm -:-
20.05.2018 15:00 Spartakus Daleszyce - Stal Rzeszów -:-
19.05.2018 17:00 JKS 1909 Jarosław - MKS Trzebinia -:-
19.05.2018 17:00 Unia Tarnów - Soła Oświęcim -:-
19.05.2018 17:00 Karpaty Krosno - Wiślanie Jaśkowice -:-
19.05.2018 19:00 Motor Lublin - Wisła Sandomierz -:-
19.05.2018 17:00 Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska -:-
19.05.2018 13:00 Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
19.05.2018 19:30 KSZO Ostrowiec Św. - Avia Świdnik -:-
Kolejka 30
26.05.2018 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Resovia -:-
23.05.2018 18:00 Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św. -:-
26.05.2018 15:00 Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ -:-
26.05.2018 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska -:-
26.05.2018 17:00 Chełmianka Chełm - Motor Lublin -:-
27.05.2018 13:00 Wisła Sandomierz - Karpaty Krosno -:-
26.05.2018 17:00 Wiślanie Jaśkowice - Unia Tarnów -:-
26.05.2018 17:00 Soła Oświęcim - JKS 1909 Jarosław -:-
26.05.2018 17:00 MKS Trzebinia - Spartakus Daleszyce -:-
Kolejka 31
30.05.2018 17:00 Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
30.05.2018 17:00 MKS Trzebinia - Stal Rzeszów -:-
30.05.2018 15:00 Spartakus Daleszyce - Soła Oświęcim -:-
30.05.2018 18:00 JKS 1909 Jarosław - Wiślanie Jaśkowice -:-
30.05.2018 18:00 Unia Tarnów - Wisła Sandomierz -:-
30.05.2018 17:00 Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm -:-
30.05.2018 19:00 Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska -:-
30.05.2018 17:00 Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik -:-
30.05.2018 17:00 Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Św. -:-
Kolejka 32
02.06.2018 17:00 Avia Świdnik - Resovia -:-
02.06.2018 17:00 Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ -:-
02.06.2018 19:30 KSZO Ostrowiec Św. - Podlasie Biała Podlaska -:-
02.06.2018 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Motor Lublin -:-
02.06.2018 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - Karpaty Krosno -:-
03.06.2018 16:00 Chełmianka Chełm - Unia Tarnów -:-
03.06.2018 17:00 Wisła Sandomierz - JKS 1909 Jarosław -:-
02.06.2018 17:00 Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce -:-
02.06.2018 17:00 Soła Oświęcim - MKS Trzebinia -:-
Kolejka 33
09.06.2018 17:00 Resovia - KSZO Ostrowiec Św. -:-
09.06.2018 17:00 Soła Oświęcim - Stal Rzeszów -:-
09.06.2018 17:00 MKS Trzebinia - Wiślanie Jaśkowice -:-
09.06.2018 17:00 Spartakus Daleszyce - Wisła Sandomierz -:-
09.06.2018 17:00 JKS 1909 Jarosław - Chełmianka Chełm -:-
09.06.2018 17:00 Unia Tarnów - Wólczanka Wólka Pełkińska -:-
09.06.2018 17:00 Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
09.06.2018 17:00 Motor Lublin - Avia Świdnik -:-
09.06.2018 17:00 Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ -:-
Kolejka 34
16.06.2018 17:00 Podhale Nowy Targ - Resovia -:-
16.06.2018 17:00 Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska -:-
16.06.2018 17:00 KSZO Ostrowiec Św. - Motor Lublin -:-
16.06.2018 17:00 Avia Świdnik - Karpaty Krosno -:-
16.06.2018 17:00 Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów -:-
16.06.2018 17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS 1909 Jarosław -:-
16.06.2018 17:00 Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce -:-
16.06.2018 17:00 Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia -:-
16.06.2018 17:00 Wiślanie Jaśkowice - Soła Oświęcim -:-
Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.