CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Statystyczne podsumowanie sparingów

16.03.2018, 10:21 | Administrator | Aktualności

Resovia może zaliczyć do udanych okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Pasiaki rozegrały w sumie dwanaście sparingów, w których strzelili dwadzieścia jeden goli.

Sparing Resovia - Izolator rozgrywany był przy ujemnej temperaturze i padającym śniegu, fot. własne

Drużyna Szymona Grabowskiego w czterech sparingach podzieliła się punktami z rywalami. Resoviacy zremisowali z Sokółem Sieniawa, Pisarowcami, Garbarnią Kraków, a także z Siarką Tarnobrzeg.

Zwycięstwa udało się osiągnąć z solidnymi czwartoligowcami, czyli z Izolatorem Boguchwała, Wiązownicą i Polonią Przemyśl.

Porażki przytrafiły się głównie z wyżej notowanymi rywalami. Z dwoma zespołami występującymi aktualnie w Nice I lidze: Puszczą Niepołomice i Górnikiem Łęczna, czy drugoligową Stalą Stalowa Wola.

Resovia trafiała do bramki przeciwników łącznie 21 razy. Najlepszym strzelcem okresu przygotowawczego został Bartłomiej Buczek (3 gole). Po dwa trafienia dołożyli Radosław Adamski, Dawid Bieniasz, Paweł Hass oraz testowany wówczas Francuz Hugo Chambon.

Ponadto, w styczniu zawodnicy Szymona Grabowskiego szlifowali formę na zajęciach z CossfFit.

Poniżej prezentujemy najważniejsze statystyki biało-czerwonych.

5.00 avg. rating (94% score) - 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.