Sparing: Stal Stalowa Wola – Resovia 4-0

22.02.2018, 14:43 | Administrator | Aktualności

Wysoką porażką 4-0 (1-0) zakończył się mecz sparingowy Resovii ze Stalą Stalowa Wola.

Stal Stalowa Wola

Tylko w pierwszej połowie rzeszowianie stawili czoła drugoligowej Stali. Pierwszą bramkę miejscowi zdobyli tuż przed przerwą – z rzutu wolnego.

W drugiej połowie „zielono-czarni” jeszcze trzykrotnie znajdowali drogę do bramki strzeżonej przez Piotra Gnatka. Była to czwarta sparingowa porażka Resovii w zimowym okresie przygotowawczym.

W zespole Szymona Grabowskiego testowany był pomocnik.

sparing | Stalowa Wola, 21 lutego 2018 | 17:00

Stal Stalowa Wola – Resovia 4-0 (1-0)

Bramki: Adrian Gębalski (dwie), Przemysław Stelmach, Adrian Dziubiński.

Stal: (skład wyjściowy) Dorian Frątczak – Szymon Jopek, Kacper Śpiewak, Mateusz Bukowiec, Michał Wawrzyniak – Przemysław Stelmach, Adrian Dziubiński, Piotr Maślanka, Adrian Gebęlski, Łukasz Siedlik – Sebastian Łętocha oraz Andrzej Trubeha.

Resovia: Piotr Gnatek – Mateusz Kantor, Bartłomiej Makowski, Konrad Domoń – Aleksander Drobot, Szymon Kaliniec, Dariusz Frankiewicz, Dawid Bieniasz, Przemysław Pyrdek – Bartłomiej Buczek, Paweł Hass oraz zawodnik testowany, David Kwiek, Radosław Adamski, Daniel Pawlak.