Sparing: Stal Stalowa Wola – Resovia 0-2

30.06.2018, 13:21 | Administrator | Aktualności

Resovia wygrała w sparingu ze Stalą Stalowa Wola 2-0 (0-0). Trener Szymon Grabowski testował siedmiu zawodników.

Stal Stalowa Wola

Gole dla Pasiaków strzelali Bartłomiej Makowski w 48 minucie i Karol Twardowski w 75 minucie.

Ponadto w 27 minucie zawodnik Stalówki nie wykorzystał rzutu karnego. Piłkę uderzoną z 11 metrów odbił testowany w Resovii bramkarz.

sparing | Stalowa Wola, 30 czerwca 2018 | 11:00

Stal Stalowa Wola – Resovia 0-2 (0-0)

Bramki: Bartłomiej Makowski, Karol Twardowski.

Stal: (I połowa) Patryk Rabiowski – Michał Mistrzyk, Szymon Jarosz, Grzegorz Janiszewski, Bartosz Sobotka – zawodnik testowany, Przemysław Stelmach, Michał Trąbka, zawodnik testowany – Sebastian Łętocha, Adrian Dziubiński. (II połowa) Mateusz Michalski – Szymon Jopek, Szymon Jarosz, Kacper Śpiewak, Adam Waszkiewicz – zawodnik testowany, Bruno Żołądź, Michał Trąbka, Patryk Stefański, Tomasz Żyliński – Andrzej Trubeha.

Resovia: (I połowa) zawodnik testowany – Jakub Szafar, zawodnik testowany, Damian Barszczak, zawodnik testowany – Dariusz Frankiewicz, Szymon Kaliniec, Przemysław Pyrdek, zawodnik testowany – Bartłomiej Buczek, zawodnik testowany. (II połowa) zawodnik testowany, Mirosław Kmiotek, Daniel Pawlak, Bartłomiej Makowski, Mateusz Geniec, zawodnik testowany, Konrad Domoń, Radosław Adamski, David Kwiek, Jakub Kądziołka, Karol Twardowski.

W 27 minucie spotkania drużyna Stali nie wykorzystała rzutu karnego (obronił zawodnik testowany w drużynie Resovii).