Sparing: Resovia – Sokół Sieniawa 3-3

25.01.2018, 8:25 | Administrator | Aktualności

Resovia zremisowała 3-3 (3-0) w meczu sparingowym z liderem IV ligi podkarpackiej, Sokołem Sieniawa.

Sokół Sieniawa

Początek zdecydowanie należał do biało-czerwonych, którzy w ekspresowym tempie zaliczyli trzy trafienia. Po przerwie na murawie pojawili się zmiennicy i przewagę zyskali przyjezdni. Defensywa Pasiaków zaczęła popełniać fatalne błędy i z wyniku 3-0 zrobił się remis.

W 60 minucie meczu piłkę stracił Szymon Kaliniec i Jarosław Lis pokonał Bielenia. Dwie minuty później piłka po niecelnym podaniu 17-letniego Dawida Obłozy trafiła do Padiaska i bramkarz Resovii po raz kolejny musiał skapitulować.

W końcowych fragmentach spotkania goście przeprowadzili kolejną akcję, po której cieszyli się z bramki. Tym razem jeden ze skrzydłowych Sokoła uciekł Danielowi Pawlakowi i do piłki dośrodkowanej w pole karne wystarczyło dostawić nogę, aby trafić do siatki. Wyczyn ten udał się Adrianowi Mołdochowi, który jeszcze niedawno zdobywał bramki dla rzeszowskich Pasiaków.

W tym meczu sztab trenerski Resovii przyglądał się grze testowanego, środkowego pomocnika.

sparing | Rzeszów, 20 stycznia 2018 | 11:00

Resovia – Sokół Sieniawa 3-3 (3-3)

Bramki: Dawid Bieniasz, Bartłomiej Buczek, Radosław Adamski – Jarosław Lis, Mateusz Padiasek, Adrian Mołdoch.

Resovia: Marcin Pietryka – Mateusz Kantor, Damian Barszczak, Bartłomiej Makowski, Aleksander Drobot – Krzysztof Socha, Dariusz Frankiewicz, David Kwiek, Radosław Adamski, Dawid Bieniasz, David Kwiek – Bartłomiej Buczek oraz Jakub Bieleń, Kamil Kowal, Daniel Pawlak, Mirosław Kmiotek, Szymon Kaliniec, Dawid Obłoza, Paweł Hass, Szymon Feret, zawodnik testowany.

Sokół: Paweł Pawlus – Serhij Sywyj, Sebastian Padiasek, zawodnik testowany, Szymon Kardyś – Jacek Flis, Damian Jędryas, Mateusz Kalin, Sebastian Brocki – Wojciech Tołpa, Tomasz Wilusz oraz Mateusz Padiasek, Kamil Lipnarski, Łukasz Bursztyka, Dawid Gnatek, Adrian Mołdoch, Patryk Kapuściński, Jakub Stefan, Jarosław Lis.