Sparing: Resovia – Puszcza Niepołomice 0-1

18.01.2018, 23:20 | Administrator | Aktualności

Piłkarze Resovii przegrali pierwszy zimowy sparing z pierwszoligową Puszczą Niepołomice 0-1.

Puszcza Niepołomice

Początek spotkania należał do Pasiaków, którzy pressingiem starali się zmusić rywali do błędów. Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Mateusz Kantor. Przymierzany do gry na prawej obronie piłkarz mocnym strzałem koło słupka postraszył Mleczkę. Po 30 minutach gry do głosu doszli piłkarze Tomasza Tułacza.

W 32 minucie meczu przeprowadzili pierwszą groźną akcję i „biało-czerwonych” przed stratą bramki ratowała poprzeczka. Trzy minuty później piłka po dośrodkowaniu w pole karne, trafiła na głowę Stępnia, który strzałem koło słupka zmusił do kapitulacji Marcina Pietrykę.

Po przerwie akcji bramkowych było jak na lekarstwo. Wynik meczu starał się zmienić Michał Ogrodnik, ale jego indywidualne akcje za każdym razem kończyły się na którymś z uważnie grających defensorów Puszczy.

sparing | Rzeszów, 17 stycznia 2018 | 16:00

Resovia – Puszcza Niepołomice 0-1 (0-1)

Bramka: Konrad Stępień.

Resovia: Marcin Pietryka – Kamil Kowal, Bartłomiej Makowski, Daniel Pawlak, Mateusz Kantor – Przemysław Pyrdek, Dariusz Frankiewicz, zawodnik testowany, Radosław Adamski, David Kwiek – Paweł Hass oraz Piotr Gnatek, Mirosław Kmiotek, Damian Barszczak, Dawid Obłoza, Michał Cach, Michał Ogrodnik, Szymon Kaliniec, Krzysztof Socha, Aleksander Drobot, zawodnik testowany, Szymon Feret, Bartłomiej Buczek.

Puszcza: Miłosz Mleczko – zawodnik testowany, Michał Czarny, Damian Lepiarz, Michał Mikołajczyk – Dawid Ryndak, Longinus Uwakwe, Konrad Stępień, Maciej Domański, zawodnik testowany, zawodnik testowany oraz Marcin Staniszewski, Jakub Zagórski, Piotr Stawarczyk, Mateusz Bartków, Rafał Mikulec, zawodnik testowany, Marcin Stefanik, Dominik Zawadzki, Krzysztof Szewczyk, Bartosz Żurek, Marcin Orłowski, Andrzej Sobieszczyk, Krzysztof Drzazga.

Sędziował: Rafał Szydełko z Rzeszowa.