CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Ruchy kadrowe w Apklan Resovii

23.12.2018, 17:10 | Administrator | Aktualności

Daniel Pawlak i Wadym Straszkewycz odchodzą z Apklan Resovii. Do treningów z drużyną powrócą David Kwiek, Mateusz Świechowski i Damian Barszczak.

CWKS Resovia

Straszkewycz trafił na Wyspiańskiego przed rozpoczęciem sezonu. Napastnik przyszedł do Resovii z ukraińskiego Wołynia Łuck. W trakcie minionej rundy jesiennej rozegrał 13 meczów w których zdobył 2 bramki.

Daniel Pawlak do drużyny Szymona Grabowskiego trafił latem 2017 roku z Karpat Krosno. 27-letni obrońca w biało-czerwonych barwach rozegrał łącznie 19 meczów.

Na pierwszym treningu po przerwie świątecznej pojawią się pomocnicy David Kwiek i Mateusz Świechowski oraz obrońca Damian Barszczak. Dwaj pierwsi byli ostatnio kontuzjowani, natomiast u Damiana Barszczaka na początku rundy jesiennej zdiagnozowano chłoniaka skóry.

Ponadto Kamil Kowal zagra wiosną w czwartoligowym Wisłoku Wiśniowa. Obrońca został wypożyczony przez zespół Pasiaków do 30 czerwca 2019 roku.

5.00 avg. rating (98% score) - 7 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.