CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Resovia wznowiła treningi

10.07.2014, 21:20 | Administrator | Aktualności | Galeria

Dziś swoje treningi wznowił pierwszy zespół Resovii. W zajęciach aktywnie uczestniczyło 22 zawodników.

Zawodnicy Resovii oraz trener Maciej Huzarski na pierwszy treningu po urlopach. źródło: własne

 

Po zakończeniu okresu urlopowego zawodnicy Resovii wrócili dziś do zajęć, w których udział wzięło 22-graczy. Z zespołem trenowali między innymi Marcin Pietryka i Piotr Szkolnik, a także młodzież z rzeszowskiego SMS-u Karol Skuba, Adrian Mołdoch i kilku innych utalentowanych juniorów. W zajęciach udział wziął także Jakub Ząbkiewicz, który jest blisko podpisania umowy z Resovią i przejścia do niej ze Stali Sanok.

Trener Resovii Maciej Huzarski, który sam przeprowadził pierwszy trening po okresie wakacyjnym (drugi trener Resovii Szymon Grabowski przebywa jeszcze na urlopie) sprawdzał także dwóch zawodników. W treningu wziął udział także Radosław Adamski, który powrócił do Resovii z wypożyczenia, do Wisłoka Strzyżów.

Na czwartkowych zajęciach nie pojawili się natomiast Konrad Domoń i Michał Ogrodnik, którzy już wcześniej pożegnali się z Resovią, a także Ukraińcy Andrij Nykanovych, Andrii Vatseba oraz Roman Makorin ich z kolei zatrzymały sprawy wizowe. W trakcie rozmów z działaczami Resovii w sprawie nowych kontraktów są natomiast Łukasz Sękowski, Sebastian Fedan, Szymon Kaliniec oraz Kacper Rop ich przyszłość poznamy w ciągu kilku najbliższych dni.

Bliski odejścia i porozumienia się w sprawie transferu do Stali Stalowa Wola jest Mateusz Świechowski, który jutro ma się pojawić na popołudniowym treningu i trenować razem z zespołem Resovii. 

Pierwszy sparing rzeszowianie rozegrają już w niedzielę o godz. 15:00 w Jaśliskach z tamtejszą Jasiołką. Mecz odbędzie się z okazji jubileuszu 40-lecia klubu z Jaślisk.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2 myśli nt. „Resovia wznowiła treningi

  1. PB napisał(a):

    Rop, Kaliniec, Fedan powinni zostać i wprowadzić Resovię do 2 ligi a nie szukać ławy do grzania w wyższych grupach rozgrywkowych.
    I powtórzę za kolegą wyżej: RUDY NIE ODCHODŹ !!

  2. b4 napisał(a):

    RUDY NIE ODCHODŹ !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.