CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Resovia szósta w Pro Junior System

14.12.2018, 19:13 | Administrator | Aktualności

Oficjalnie podliczono wszystkie, dotychczasowe minuty rozegrane przez młodzieżowców w II lidze. Jak w Pro Junior System wypadła Apklan Resovia?

fot. R. Romaniuk

Po dwudziestu rozegranych meczach Pasiaki zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli i przerwę w rozgrywkach spędzą z 29 punktami na koncie. Biało-czerwoni mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z ROW 1964 Rybnik.

W bieżącym sezonie prowadzona jest również klasyfikacja Pro Junior System, która obejmuje punkty za grę zawodników młodzieżowych. Najlepsza siódemka na koniec sezonu może liczyć na gratyfikacje finansowe.

Drużyna Szymona Grabowskiego w tej chwili zajmuje 6. miejsce w tej klasyfikacji z dorobkiem 6266 punktów.

Aktualna klasyfikacja Pro Junior System:

W klasyfikacji prowadzi Ruch Chorzów, a tuż za nim znajduje się Rozwój Katowice. Należy jednak pamiętać, że zespoły które spadną z ligi nie będą uwzględniane w podziale nagród. Dotyczy to w obecnej chwili aż trzech zespołów – Rozwoju Katowice, Siarki Tarnobrzeg i ROW 1964 Rybnik. Wszystkie te zespoły znajdują się w strefie spadkowej.

4.20 avg. rating (84% score) - 5 votes

Jedna myśl nt. „Resovia szósta w Pro Junior System

  1. KibicStarszejDaty napisał(a):

    W młodzieży siła! Brawo, podoba mi się polityka naszego klubu na przestrzeni ostatnich lat. Zamiast ściągać hurtem najemników z całej Polski, wprowadzamy umiejętnie młodych i kontraktujemy zawodników, którzy stanowią o sile zespołu a zarazem identyfikują się z klubem. Transfer Zalepy „last minute” z początku rundy, to strzał w dziesiątkę, co chyba przyzna każdy. Sebastian z miejsca stał się liderem naszej defensywy, a przy okazji jakby wszyscy obrońcy zaczęli wyglądać lepiej, pewniej. Oby zimowe ruchy transferowe były równie udane, a nuż w SMS-ie znów objawi się jakaś perełka, bo paru chłopaków bez wątpienia ma potencjał aby zaistnieć w drużynie jeszcze w tym sezonie. Tego życzyłbym i sobie, i nam wszystkim, na wiosnę chłopaki znów dadzą nam dużo momentów radości, tego jestem pewien!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.