Resovia – Soła Oświęcim 1-2

25.09.2017, 10:53 | Administrator | Aktualności

Resovia przegrała w meczu 9. kolejki III ligi z Sołą Oświęcim 1-2. Była to pierwsza ligowa porażka Pasiaków w tym sezonie.

Soła Oświęcim

Pierwszą bramkę zdobyli goście. Na początku drugiej połowy fantastycznym strzałem sprzed pola karnego popisał się Konrad Kasolik, nie dając żadnych szans na obronę Marcinowi Pietryce.

Wyrównującą bramkę w 81. minucie strzelił niezawodny Bartłomiej Buczek, który wykorzystał niezdecydowanie Dawida Gargasza w polu bramkowym przyjezdnych i po sporym zamieszaniu skierował piłkę do siatki.

W doliczonym czasie gry piłkarze Soły przeprowadzili szybką kontrę. Dośrodkowanie z prawej strony boiska wykorzystał Arkadiusz Czapla i na raty umieścił piłkę w bramce Pietryki, a sędzia zakończył zawody.

Resovia – Soła Oświęcim 1-2 (0-0)

0-1 Konrad Kasolik (48), 1-1 Bartłomiej Buczek (81), 1-2 Arkadiusz Czapla (90).

Resovia: Marcin Pietryka – Damian Barszczak (65. Dawid Bieniasz), Kamil Kowal, Daniel Pawlak, Bartłomiej Makowski – Przemysław Pyrdek (57. Paweł Hass), Szymon Kaliniec, Mirosław Kmiotek (70. David Kwiek), Michał Ogrodnik, Aleksander Drobot (88. Michał Cach) – Bartłomiej Buczek (88. Dawid Pałys-Rydzik).

Soła: Dawid Gargasz – Konrad Kasolik, Dawid Wadas, Marcin Drzymont, Wojciech Jamróz – Mateusz Gleń, Mateusz Wawoczny, Kamil Szewczyk (80. Marcin Szymczak), Paweł Cygnar, Krzysztof Hałgas (88. Jakub Snadny) – Przemysław Knapik (75. Arkadiusz Czapla).

Żółte kartki: Szymon Kaliniec, Michał Ogrodnik, David Kwiek – Mateusz Wawoczny.

Sędziował: Łukasz Szczołko z Lublina.