CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Resovia na siłowni, do ligi coraz bliżej!

08.02.2016, 21:33 | Administrator | Aktualności | Galeria

Rzeszowianie nie próżnują. Biało-czerwoni solidnie przygotowują się do rundy wiosennej ćwicząc zarówno na siłowni jak i na boisku.

Resovia na siłowni przygotowuje się do ligi, źródło: własne

Popołudniowe zajęcia w poniedziałek potrwały łącznie trzy godziny. Był to trening złożony z siłowni i ćwiczeń na boisku. W siłowni resoviacy  mieli przygotowanych kilkanaście tzw. stacji na których wykonywali określone ćwiczenia. Indywidualnie ćwiczyli kontuzjowani Piotr Szkolnik, Marcin Pietryka i Michał Ogrodnik. Choroba dopadła natomiast Łukasza Śwista i Dawida Kaszę, którzy nie brali udziału w zajęciach.

 – Zajęcia na siłowni kończymy już w najbliższą środę. Teraz będziemy przechodzić w trening wytrzymałości specjalnej i mocy. – mówi szkoleniowiec Resovii Szymon Szydełko.

Po przejściu na boisko zawodnicy podzieleni na dwie grupy przez długi okres czasu biegli i grali w siatkonogę, kończąc zajęcia strzałami na bramkę.

Trener Resovii Szymon Szydełko rozszerzył kadrę zespołu o kilku juniorów, którzy od jakiegoś czasu przygotowują się do rundy wiosennej z pierwszą drużyną. Piotr Bujak, Łukasz Gwóźdź, Michał Cach, to juniorzy starsi na co dzień podopieczni Dariusza Jęczkowskiego, w tym gronie znalazł się także Kamil Antonik z rocznika 1998. Wszyscy uczą się i trenują w Szkole Mistrzostwa Sportowego Resovia.

Już w środę 10 lutego biało-czerwoni o godz. 19:00 na sztucznym boisku przy Wyspiańskiego w kolejnym meczu kontrolnym zmierza się ze Stalą Stalowa Wola.

Pierwsza drużyna Resovii korzysta ze sprzętu monitorującego firmy Aktiv Pro.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.