CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Resovia 2008 w finale Klubowych Mistrzostw Polski!

08.05.2017, 11:46 | Administrator | Aktualności

Po trudnych, pełnych walki i zaangażowania spotkaniach, drużyna SMS Resovii (rocznik 2008) wywalczyła w Grójcu awans do finału Klubowych Mistrzostw Polski!

Zawodnicy SMS Resovia z rocznika 2008 awansowali do finału!
Zawodnicy SMS Resovia z rocznika 2008 awansowali do finału!

Wielki finał odbędzie się 11 czerwca na stadionie Legii Warszawa. Sukces rzeszowskich zawodników jest tym cenniejszy, że o awans do wielkiego finału rywalizowało aż 80 najlepszych drużyn w kraju.

– W trudnej grupie pokazaliśmy się z dobrej strony, rywalizując ze wszystkimi, jak równy z równym. Brawa dla obrony, dowodzonej przez naszego bramkarza Szymka i Huberta, który stanowił ścianę nie do przejścia dla napastników kolejnych drużyn, dla Tuńczyka, Kornela, Filipa którzy ciągle pomagali w obronie i zawsze dawali z siebie wszystko, dla Kamila który nie zatrzymał się na sekundę i zaliczył chyba najwięcej odbiorów w drużynie, dla Szymka, Pawła, Antka za wiele świetnych podań, dryblingów i dobrą grę w obronie i ataku, dla Nataniela, Aleksa i Kuby, którzy gdy włączali turbo, byli nie do złapania i robili piękne rajdy z piłką. Brawa dla całej drużyny za pokazanie dobrej gry, za nie poddawanie się i walkę do końca – komplementował swoich podopiecznych Hubert Tutak, trener SMS Resovii.

final_2008

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

One thought on “Resovia 2008 w finale Klubowych Mistrzostw Polski!

  1. Andrzej F. Mordec pisze:

    GRATULACJE DLA NASZYCH MLODYCH ZAWODNIKOW,PIEKNA ROBOTA,JESZCZE RAZ GRATULACJE,POWODZENIA W FINALACH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.