CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Przekaż 1% podatku na rzecz Resovii!

23.02.2018, 12:25 | Administrator | Aktualności

Zachęcamy wszystkich podatników i sympatyków CWKS Resovia do odpisywania 1% podatku na rzecz rozwoju naszego klubu. Dzięki Wam naprawdę jest to możliwe!

Przekaż 1% podatku na rzecz Resovii!

Kto może przekazać 1% podatku?

Jeden procent podatku może przekazać: podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych, podatnik opodatkowany ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatnik objęty liniowo 19-procentową stawką podatku, podatnik uzyskujący dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych. Aby zachować prawo do przekazania jednego procenta należy złożyć rozliczenie roczne w ustawowym terminie, tj. do 30 kwietnia dla podatku dochodowego od przychodów osób fizycznych PIT-36, PIT-37, odpłatnego zbycia papierów wartościowych PIT-38.

Rozwój klubu i wsparcie finansowe to dwa nieodłączne elementy, które pozwalają prowadzić klub ku sukcesom. Pozyskane z 1% środki pozwolą na inwestowanie w naszą drużynę!

Jak możesz pomóc?

W wypełnianym zeznaniu podatkowym PIT za rok 2017 w części „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)” wpisujemy następujące dane:

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000105816

W rubryce „Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem” należy wpisać z celem szczegółowym: CWKS Resovia, Sekcja Piłki Nożnej.

Wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

4.20 avg. rating (84% score) - 5 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.