CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Przed meczem z Wierną Małogoszcz

17.03.2017, 8:37 | Administrator | Aktualności

W sobotę 18 marca Resovia rozegra kolejny pojedynek. Rzeszowianie zmierzą się na własnym boisku z

wierna_resovia

Już w najbliższą sobotę 18 marca o godz. 15:00 podopieczni Szymona Szydełko po raz drugi w tym roku rozegrają mecz przed własną publicznością. Pasiaki zmierzą się z outsiderem ligi Wierną Małogoszcz.

W rundzie jesiennej pojedynek obu drużyn w Małogoszczu zakończył się zwycięstwem Resovii 2-1, choć to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie za sprawą Michała Smolarczyka. 23-letni napastnik po fantastycznej rundzie jesiennej przeniósł się do Ekstraklasowej Korony Kielce i siłą rzeczy w sobotę w barwach Wiernej już nie wystąpi. W tamtym spotkaniu rozgrywanym 17 sierpnia 2016 roku po jednym trafieniu zaliczyli Konrad Domoń i Dawid Bieniasz, a te bramki dały zwycięstwo biało-czerwonym.

Goście sobotniego spotkania start rundy mogą zaliczyć do udanych. Piłkarze Wiernej w meczu inauguracyjnym ulegli Tarnowskiej Unii 2-1. Tarnowianie określeni mianem „rycerzy wiosny” mają na swoim koncie już trzy zwycięstwa z rzędu. W kolejnym spotkaniu rozegranym na własnym boisku podopieczni Mariusz Lnianego zdobyli komplet punktów, rozbijając Radzyńskie Orlęta 4-1.

-Gramy u siebie, mamy dużo więcej punktów i taki mecz po prostu musimy wygrać. Zależy nam na przyciąganiu kibiców na stadion, a także chcemy udowodnić, że Resovia nie może zostać w mieście zostawiona sama sobie, tylko też na „coś” zasługuje. – mówi Przemysław Żmuda stoper Pasiaków.

W dotychczasowych spotkaniach zespół z Wiernej zgromadził na swoim koncie 14 punktów, a jego bilans bramkowy wynosi: 20-41. Z 20 strzelonych przez Wierną bramek, aż dziewięć zdobył nieobecny już w zespole gości Michał Smolarczyk.

Bilety na sobotnie spotkanie dostępne w kasie stadionu na godzinę przed meczem.
Bilet normalny – 10 zł
Bilet ulgowy – 5 zł
.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Pan Seweryn Kozub z Brzeska.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.