CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Przed meczem z Unią w Tarnowie

13.05.2017, 14:06 | Administrator | Aktualności

W niedzielę 14 maja Resovia rozegra szósty wyjazdowy pojedynek w tym roku. Rzeszowianie podczas kolejnego wyjazdu stawią czoła w Tarnowie tamtejszej Unii.

Unia Tarnów
Unia Tarnów

Podopieczni Daniela Bartkowskiego, wiosnę zaczęli z wysokiego „C” od czterech zwycięstw z rzędu. Później jednak było już tylko gorzej. Porażki w Trzebini, Krośnie i w ostatnim spotkaniu w Radzyniu Podlaskim do tego mnóstwo remisów spowodowały, że Unia zajmuje dopiero 11. miejsce w ligowej tabeli. Po ostatnim spotkaniu przegranym przez Jaskółki 3-1 w Radzyniu trener Unii złożył rezygnację z pełnionej funkcji, która nie została przyjęta przez zarząd. W rundzie jesiennej pojedynek obu drużyn przy Wyspiańskiego zakończył się bezbramkowym remisem.

Po ostatniej kolejce, w której Resovia pauzowała strata do lidera lubelskiego Motoru wzrosła do 9 punktów. Należy jednak pamiętać o tym, że Motor ma jeszcze przed sobą przymusową pauzę.

W drużynie Unii w niedzielne popołudnie zabraknie Łukasza Popieli, który pauzuje za czerwoną kartkę oraz Marcina Więcka, który w Radzyniu Podlaskim został ukarany czwartym żółtym kartonikiem.

Mecz zostanie rozegrany jako impreza masowa – obowiązuje elektroniczny system identyfikacji kibiców. W dniu meczu kasy czynne od godziny 15:00. Cena biletów: 6 zł ulgowe, 12 zł normalne.

Kibice Resovii organizują wyjazd na to spotkanie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo klikając tutaj!

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.