CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Przed meczem z lubelskim Motorem

16.06.2017, 10:43 | Administrator | Aktualności

W sobotę 17 czerwca III liga grupa IV kończy sezon 2016/2017. Ostatnim meczem Pasiaków będzie starcie z Motorem Lublin przy Wyspiańskiego.

Motor Lublin
Motor Lublin

Już w najbliższą sobotę 17 czerwca o godz. 17:00 podopieczni Szymona Szydełko po raz ostatni w tym sezonie rozegrają mecz przed własną publicznością. Pasiaki zmierzą się z niekwestionowanym liderem wiosny Motorem Lublin.

W rundzie jesiennej pojedynek obu drużyn na Arenie Lublin zakończył się remisem 1-1. Wówczas bramkę dla Resovii zdobył Dawid Pałys-Rydzik, a dla Motoru z karnego trafił Artur Gieraga.

Drużyna z Lublina przyjedzie do Rzeszowa bez większych osłabień. Wciąż niegotowy do gry jest Radosław Kursa, który w 22. kolejce doznał poważnej kontuzji i na ligowe boiska wróci najprawdopodobniej jesienią. W poprzedniej kolejce Motor uległ radzyńskim Orlętom 4-1. Była to pierwsza ligowa porażka Motorowców od 15 października 2016 roku. Lublinianie jednak wciąż mają matematyczne szanse na awans do drugiej ligi, by tak się stało żółto-niebiescy muszą wygrać w Rzeszowie i liczyć na porażkę krakowskiej Garbarni w pojedynku z Unią Tarnów. Taki obrót sprawy stawia również Resovię i Unię w roli zespołów rozdających karty na koniec rozgrywek.

W dotychczasowych spotkaniach zespół Marcina Sasala zgromadził na swoim koncie 62 punkty, a jego bilans bramkowy wynosi: 59-28. Z 59. strzelonych przez Motor bramek, aż 14. zdobył stoper Artur Gieraga.

Bilety na sobotnie spotkanie dostępne w kasie stadionu na półtorej godziny przed meczem cena wejściówki: 10 zł.
Najzagorzalsi fani Resovii apelują o przyjście na mecz w białej koszulce!

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.