CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Przed meczem z Garbarnią

10.03.2017, 8:27 | Administrator | Aktualności

W sobotę 11 marca Resovia rozegra pierwszy wyjazdowy pojedynek w Krakowie. Rzeszowianie zmierzą się z wiceliderem Garbarnia Kraków.

garbarnia_krakow

Już w najbliższą sobotę 11 marca o godz. 15:00 podopieczni Szymona Szydełko po raz pierwszy w tym roku udadzą się na wyjazdowe spotkanie. Rzeszowianie w Krakowie zmierzą się z wiceliderem naszej ligi Garbarnią.

W rundzie jesiennej pojedynek obu drużyn przy Wyspiańskiego zakończył się zwycięstwem gości w stosunku 2-0 po bramkach Szymona Kiebzaka i Michała Kitlińskiego.

Gospodarze sobotniego spotkania startu rundy nie mogą zaliczyć do udanych. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym na wiosnę (zaległość z tamtej rundy) krakowianie ponieśli porażkę 1-0 z tarnowską Unia. Jednak podopieczni Mirosława Hajdo już w sobotę powetowali sobie tą przegraną i pokonali na wyjeździe radzyńskie Orlęta 2-0.

Nasz sobotni przeciwnik jest solidną i stabilną kadrowo drużyną zajmującą trzecie miejsce w tabeli. W przerwie zimowej zespół wzmocniono wypożyczonym ze Stalowej Woli Michałem Mistrzykiem. Kilku zawodników Garbarni ma za sobą występy w klubach Ekstraklasy.

W dotychczasowych spotkaniach krakowska drużyna zgromadziła 33 punkty, a jej bilans bramkowy wynosi: 25-16. Z 25 strzelonych przez „Garbarzy” bramek, po cztery zdobyli doświadczeni zawodnicy, napastnik Tomasz Ogar i obrońca Krzysztof Kalemba.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Pan Grzegorz Pożarowszczyk z Lublina.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.