CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Przed meczem z Cosmosem

10.06.2017, 7:07 | Administrator | Aktualności

W niedzielę 11 czerwca Resovia rozegra przedostatni domowy pojedynek. Rzeszowianie zmierzą się na własnym boisku z Cosmosem Nowotaniec.

cosmos_nowotaniec

Już w najbliższą niedzielę 11 czerwca o godz. 17:00 podopieczni Szymona Szydełko po raz siódmy w tym roku rozegrają mecz przed własną publicznością. Pasiaki zmierzą się z będącym jedną nogą w IV lidze Cosmosem Nowotaniec.

W rundzie jesiennej pojedynek obu drużyn w Nowotańcu zakończył się zwycięstwem Resovii 0-2. Wówczas bramki dla Pasiaków zdobywali Dawid Pałys-Rydzik i Łukasz Świst.

Drużyna z Nowotańca do Rzeszowa przyjedzie osłabiona brakiem Łukasza Krzysztonia, jednego z głównych reżyserów gry czerwono-czarno-białych.  Cosmos w poprzedniej kolejce uległ radzyńskim Orlętom 0-3.

W dotychczasowych spotkaniach zespół Mateusza Krawczyka i Łukasza Krzysztonia zgromadził na swoim koncie 25 punktów, a jego bilans bramkowy wynosi: 27-47. Z 27 strzelonych przez Cosmos bramek, aż 10. zdobył Piotr Laskowski.

Bilety na sobotnie spotkanie dostępne w kasie stadionu na godzinę przed meczem.
Bilet normalny – 10 zł
Bilet ulgowy – 5 zł
.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.