CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Przed inauguracją ze Spartakusem

02.03.2017, 13:32 | Administrator | Aktualności

W sobotę 4 marca Resovia meczem przed własną publicznością zainauguruje rundę wiosenną sezonu 2016/2017.

Już w najbliższą sobotę 4 marca o godz. 14:00 podopieczni Szymona Szydełko przed własną publicznością zainaugurują rundę wiosenną. Rzeszowianie przezimowali na 4. miejscu w ligowej tabeli tracąc do lidera KSZO Ostrowiec sześć „oczek”, a do podium zaledwie jeden punkt.

Na wiosnę Resovia będzie w lepszej sytuacji niż jesienią, bowiem aż 9 z 17 spotkań zostanie rozegranych przy Wyspiańskiego w Rzeszowie.

Drużyna gości pod wodzą Arkadiusza Bilskiego plasuje się na 15. miejscu w tabeli mając zaledwie dwa punkty przewagi na Radzyńskimi Orlętami. Goście sobotniego spotkania na jesień doznali dotkliwej porażki u siebie. Po klasycznym hat-tricku Bartłomieja Buczka i jednej bramce Przemysława Żmudy Resovia rozbiła Spartakus 4-2 grając przez ponad 30 minut w dziesiątkę.

Podczas zimowego okna transferowego do Resovii dołączyli Jakub Janur oraz Szymon Wiejak, a także dwóch uczniów SMS-u Resovia Krzysztof Socha i Karol Twardowski. Na dniach ma również wyjaśnić się sprawa pozyskania 30-letniego Dariusza Frankiewicza.

W drużynie gości również zaszły pewne zmiany. Z drużyną pożegnali się m.in. Marek Gołąbek oraz strzelec trzech bramek dla Spartakusa na jesień Jakub Olearczyk.

Mecz zostanie rozegrany w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego 22, w sobotę 4 marca o godz. 14:00. Bilety na to spotkanie w cenie 10 zł normalny i 5 zł ulgowy. Przypominamy również o możliwości nabycia karnetu. Karnet normalny 65 zł, karnet VIP 100 zł.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Pan Damian Gawęcki z Kielc.

resovia_spartakus

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.