CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Pierwszy trening Resovii po przerwie

12.01.2016, 20:31 | Administrator | Aktualności | Galeria

Dziś Resoviacy wznowili treningi po przerwie. Na zajęciach pojawiło się 19 zawodników w tym jedna nowa twarz.

Pierwszy trening Resovii pod okiem nowego trenera, źródło: własne
Pierwszy trening Resovii pod okiem nowego trenera, źródło: własne

Resovia trening rozpoczęła zgodnie z planem. Biało-czerwoni najpierw odwiedzili siłownię, a później wspólnie spotkali się na sztucznym boisku przy Wyspiańskiego. W pierwszych zajęciach w nowym roku prowadzonych przez nowego trenera Resovii Szymona Szydełko pojawiło się 19-nastu piłkarzy.

Wśród nieobecnych byli Damian Rusiecki, Mateusz Kuszaj, którzy najprawdopodobniej opuszczą drużynę, a także Przemysław Pyrdek przebywający na testach w Cracovii. Na ból w plecach narzekał natomiast Kamil Słoma, którego również zabrakło podczas pierwszych zajęć. Rehabilitację po ciężkiej kontuzji wciąż przechodzi Daniel Wilk, który pod okiem naszego fizjoterapeuty Piotra Kmiotka wraca do zdrowia.

Zawodnicy oprócz zajęć na siłowni i na boisku przeszli także badania krwi. Na treningu pojawiła się jedna nowa twarz, którą postanowił przetestować nowy szkoleniowiec Pasiaków. Był to pomocnik Dawid Kasza, który rozwiązał kontrakt z Karpatami Krosno.

– Przez najbliższe tygodnie będziemy pracować nad siłą i wytrzymałością. Pierwszą grę kontrolną rozegramy 16 stycznia z Sokołem Nisko, a tydzień później zmierzymy się z Błękitnymi Ropczyce. – mówił trener Szymon Szydełko.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.