CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Pierwszy trening pod okiem Jęczkowskiego

30.09.2015, 13:55 | Administrator | Aktualności | Galeria

Wczoraj kilka minut po godzinie 16:00 zawodnicy Resovii wybiegli na pierwszy w tym tygodniu trening. Tym razem odbył się on już pod okiem nowego trenera Pasiaków Dariusza Jęczkowskiego.

Dariusz Jęczkowski poprowadził pierwszy trening z drużyną seniorów, źródło: własne
Dariusz Jęczkowski poprowadził pierwszy trening z drużyną seniorów, źródło: własne

Nowy szkoleniowiec Resovii najpierw w szatni odbył krótką rozmowę z zawodnikami. Następnie piłkarze Pasiaków wybiegli na trening, który rozpoczął się od zajęć techniczno-taktycznych były też ćwieczenia stabilizacyjne i mała gierka.

Dariusz Jęczkowski decyzją Zarządu Sekcji Piłki Nożnej po dymisji trenera Huzarskiego przejął pierwszą drużynę Resovii. Pisaliśmy o tym tutaj (kliknij!).

– Treningi w juniorach u trenera Jęczkowskiego zawsze były profesjonalnie prowadzone. Mam nadzieję, że również teraz w pierwszej drużynie pod Jego okiem będę się rozwijał za sprawą różnorodnych ćwiczeń, które także pomogą mi zwiększyć swoje umiejętności. – mówi 17-letni Kamil Słoma uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia, który w niedzielę po raz pierwszy wyszedł na mecz, w podstawowej jedenastce i pokazał się z niezłej strony.

Zdjęcia z pierwszego treningu dostępne są poniżej.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.