CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości

06.11.2018, 13:08 | Administrator | Aktualności

W związku ze zbliżającymi się obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, klub CWKS Resovia włącza się w uroczyste obchody upamiętniające te ważne wydarzenia.

fot. R. Romaniuk

11 listopada Polska będzie obchodzić setną rocznicę odzyskania niepodległości. W trakcie środowego meczu w ramach Pucharu Polski nie zabraknie akcentów, które będą przypominać o pięknym jubileuszu naszej ojczyzny.

Uroczystość „Obchodów 100-lecia Niepodległości” odbędzie się 7 listopada podczas meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Apklan Resovią a Lechią Gdańsk na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

W ramach uroczystości rozdawane będą biało-czerwone balony, zorganizowana zostanie pogadanka historyczna o hymnie, godle, bohaterach narodowych a także wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Impreza zostanie wsparta przez Miasto Rzeszów.

5.00 avg. rating (97% score) - 5 votes

3 myśli nt. „Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości

  1. adam1345 napisał(a):

    Adycja świetna szkoda że z Szymonem Grabowski nie można było odsłuchać w innym terminie

  2. Wywiad napisał(a):

    SUPER WYWIAD DZISIAJ W RADIU CENTRUM! Chcemy więcej, a takie audycje proszę wrzucać na kanał yt! Dziś się udało, ale nie zawsze jest możliwość włączenia radia w ciągu dnia.

  3. Polak napisał(a):

    bRRawo! Jak przystało na Dumę Rzeszowa, pielęgnowanie postaw patriotycznych to nasz obowiązek. Wielka Polska Niepodległa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.