CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Komunikat Zarządu SPN

17.05.2018, 14:39 | Administrator | Aktualności

Przedstawiamy Państwu komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia dotyczący meczu derbowego oraz najbliższego meczu z Chełmianką Chełm.

Komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia

Rzeszów, 17 maja 2018 r.

Komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia

Zarząd SPN CWKS Resovia pragnie przeprosić wszystkich Kibiców za zaistniałe niedogodności związane z dystrybucją biletów na zaległy mecz 19. kolejki III ligi CWKS Resovia – Stal Rzeszów SA.

Zdajemy sobie sprawę, że maksymalna liczba kibiców tj. 999, która może wejść na imprezę niemasową to niedostateczna ilość. Niestety w obecnej sytuacji Klub CWKS Resovia jest zobligowany do organizowania imprez o charakterze niemasowym na stadionie przy ul. Wyspiańskiego. Jednocześnie zachęcamy wszystkich kibiców do wcześniejszego kupowania biletów na kolejny mecz domowy z Chełmianką Chełm.


I Kwestie ogólne:

Spotkanie 29. kolejki III ligi grupy IV pomiędzy CWKS Resovia – Chełmianka Chełm, zaplanowane na dzień 19 maja 2018 r. będzie imprezą niemasową. Wstęp na stadion uzyska maksymalna możliwa ilość widzów – 999. Dla kibiców gospodarzy przeznaczonych zostanie 736 biletów. Dla kibiców drużyny gości przeznaczona zostanie maksymalna możliwa liczba 114 miejsc w sektorze gości.

II Kwestie wstępu na stadion:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej ustalił ceny biletów na mecz. Wejściówki uprawniające do wstępu na imprezę są dostępne w cenie 10 zł (bilet normalny) i 5 zł (bilet ulgowy). Na to spotkanie nie obowiązują darmowe wejścia.

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w piątek, w pokoju SPN (nr 106, I piętro) w godz. 9:00 – 14:00, a także w godz. 17:30 – 19:00 w Sklepie Kibiców Resovii i Barze Malta.

III Kwestie organizacyjne:

  • Wejście na stadion podczas meczu CWKS Resovia – Chełmianka Chełm odbywać się będzie żółtymi kołowrtokami pomiędzy sektorami S1 i S2 oraz S4 i S5
  • Wyjście w przerwie meczu poza obręb stadionu powodować będzie brak możliwości powrotnego wejścia na stadion
  • Na terenie rozgrywania imprezy będą dostępne stoiska gastronomiczne
  • Przejście na stadion od strony ul. Sportowej będzie niedostępne
  • Jeśli podczas przedsprzedaży nie zostanie wykorzystana przeznaczona pula biletów, będą one dostępne w kasach (bezpośrednio przed meczem) od ul. Wyspiańskiego
  • Wszystkich kibiców prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion co ułatwi wszystkim sprawne wejście i organizację całej imprezy

IV Kwestie dla mediów:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia zwraca się z prośbą do wszystkich mediów, które uzyskały akredytacje na mecze Resovii o zawarcie treści powyższego komunikatu w swoich artykułach. Ponadto, dziennikarze nie posiadający ważnych, wydanych przez SPN akredytacji, nie będą wpuszczani na trybunę prasową, a fotoreporterzy na miejsca dla nich przeznaczone, na płycie głównej stadionu.

Z poważaniem,

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej
CWKS Resovia

3.00 avg. rating (63% score) - 6 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.