CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Komunikat Zarządu SPN ws. meczu z KSZO 1929

05.06.2018, 1:58 | Administrator | Aktualności

Przedstawiamy Państwu komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia w sprawie rozegrania meczu 33. kolejki III ligi.

Komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia

Rzeszów, 4 czerwca 2018 r.

Komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia


I Kwestie ogólne:

Spotkanie 33. kolejki III ligi grupy IV pomiędzy CWKS Resovia – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, zaplanowane na dzień 9 czerwca 2018 r. będzie imprezą niemasową. Wstęp na stadion uzyska maksymalna możliwa ilość widzów – 999. Dla kibiców gospodarzy przeznaczonych zostanie 670 biletów. Dla kibiców drużyny gości przeznaczona zostanie maksymalna możliwa liczba 114 miejsc w sektorze gości.

II Kwestie wstępu na stadion:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej ustalił ceny biletów na mecz. Wejściówki uprawniające do wstępu na imprezę są dostępne w cenie 10 zł (bilet normalny) i 5 zł (bilet ulgowy). Na to spotkanie nie obowiązują darmowe wejścia.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie meczem prosimy o zakup wejściówek w przedsprzedaży. Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona od środy do piątku, w pokoju SPN (nr 106, I piętro) w godz. 9:00 – 14:00, a także w środę i piątek w godz. 17:30 – 19:00 w Sklepie Kibiców Resovii i Barze Malta.

III Kwestie organizacyjne:

  • Wejście na stadion podczas meczu CWKS Resovia – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski odbywać się będzie żółtymi kołowrtokami pomiędzy sektorami S1 i S2 oraz S4 i S5
  • Wyjście w przerwie meczu poza obręb stadionu powodować będzie brak możliwości powrotnego wejścia na stadion
  • Na terenie rozgrywania imprezy będą dostępne stoiska gastronomiczne
  • Przejście na stadion od strony ul. Sportowej będzie niedostępne
  • Jeśli podczas przedsprzedaży nie zostanie wykorzystana przeznaczona pula biletów, będą one dostępne w kasach (bezpośrednio przed meczem) od ul. Wyspiańskiego
  • Wszystkich kibiców prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion co ułatwi wszystkim sprawne wejście i organizację całej imprezy

IV Kwestie dla mediów:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia zwraca się z prośbą do wszystkich mediów, które uzyskały akredytacje na mecze Resovii o zawarcie treści powyższego komunikatu w swoich artykułach. Ponadto, dziennikarze nie posiadający ważnych, wydanych przez SPN akredytacji, nie będą wpuszczani na trybunę prasową, a fotoreporterzy na miejsca dla nich przeznaczone, na płycie głównej stadionu.

Z poważaniem,

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej
CWKS Resovia

3.90 avg. rating (78% score) - 10 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.