CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Komunikat Zarządu SPN ws. meczu derbowego

11.05.2018, 11:41 | Administrator | Aktualności

Przedstawiamy Państwu komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia w sprawie rozegrania zaległego meczu 19. kolejki III ligi.

fot. Daniel Żołopa / Wikipedia

Rzeszów, 10 maja 2018 r.

Komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia


I Kwestie ogólne:

Zaległe spotkanie 19. kolejki III ligi grupy IV pomiędzy CWKS Resovia – Stal Rzeszów SA, zaplanowane na dzień 16 maja 2018 r. będzie imprezą niemasową. Wstęp na stadion uzyska maksymalna możliwa ilość widzów – 999. Dla kibiców drużyny gości przeznaczona zostanie maksymalna możliwa liczba 114 miejsc w sektorze gości.

II Kwestie wstępu na stadion:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej ustalił ceny biletów na mecz. Wejściówka uprawniająca do wstępu na imprezę jest dostępna w cenie 15 zł dla wszystkich. Wymagane jest aby każdy uczestnik posiadał bilet/karnet. W związku z tym na mecz ze Stalą Rzeszów nie obowiązują darmowe wejścia oraz ulgi.

Przedsprzedaż biletów jest prowadzona od poniedziałku do wtorku w pokoju SPN (nr 106, I piętro) w godz. 9:00 – 14:00, a także od piątku do wtorku w godz. 17:30 – 19:00 w Sklepie Kibiców Resovii i Barze Malta. Zakupione w marcu bilety na mecz derbowy będą ważne na ww. spotkanie.

III Kwestie organizacyjne:

  • Wejście na stadion podczas meczu Resovii ze Stalą Rzeszów odbywać się będzie trzema furtkami przy kasie od strony ul. Wyspiańskiego.
  • Dotychczasowe wejścia pomiędzy sektorami S1 i S2 oraz S4 i S5 będą szczelnie zamknięte przez cały czas trwania imprezy.
  • Wyjście w przerwie meczu poza obręb stadionu powodować będzie brak możliwości powrotnego wejścia na stadion
  • Na terenie rozgrywania imprezy będą dostępne stoiska gastronomiczne
  • Przejście na stadion od strony ul. Sportowej będzie niedostępne
  • Jeśli podczas przedsprzedaży nie zostanie wykorzystana przeznaczona pula biletów, będą one dostępne w dwóch kasach (bezpośrednio przed meczem) od ul. Wyspiańskiego
  • Wszystkich kibiców prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion co ułatwi wszystkim sprawne wejście i organizację całej imprezy

IV Kwestie dla mediów:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia zwraca się z prośbą do wszystkich mediów, które uzyskały akredytacje na mecze Resovii o zawarcie treści powyższego komunikatu w swoich artykułach. Ponadto, dziennikarze nie posiadający ważnych, wydanych przez SPN akredytacji, nie będą wpuszczani na trybunę prasową, a fotoreporterzy na miejsca dla nich przeznaczone, na płycie głównej stadionu.

Z poważaniem,

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej
CWKS Resovia

3.00 avg. rating (68% score) - 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.