CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Komunikat Zarządu SPN ws. meczu derbowego

12.03.2018, 9:35 | Administrator | Aktualności

Przedstawiamy Państwu komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia w sprawie rozegrania meczu derbowego w ramach 19. kolejki III ligi grupy IV.

fot. Daniel Żołopa / Wikipedia

Rzeszów, 12 marca 2018 r.

Komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia


I Kwestie ogólne:

Spotkanie 19. kolejki III ligi grupy IV pomiędzy CWKS Resovia – Stal Rzeszów SA, planowane na dzień 17 marca 2018 r. będzie imprezą niemasową. Wstęp na stadion uzyska maksymalna możliwa ilość widzów: 999. W związku z nałożonym przez Wydział Dyscypliny Podkarpackiego Zwiazku Piłki Nożnej zakazem wyjazdów zorganizowanej grupy kibiców Stali Rzeszów, sektor kibiców gości przez czas organizacji imprezy będzie zamknięty.

II Kwestie wstępu na stadion:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej ustalił ceny biletów na mecz. Wejściówka uprawniająca do wstępu na imprezę jest dostępna w cenie 15 zł dla wszystkich. Wymagane jest aby każdy uczestnik posiadał bilet/karnet. W związku z tym na mecz ze Stalą Rzeszów nie obowiązują darmowe wejścia oraz ulgi. Przedsprzedaż biletów jest prowadzona od poniedziałku do piątku w pokoju SPN (nr 106, I piętro) w godz. 9:00 – 14:00, a także od środy do piątku w godz. 17:30 – 19:00 w Sklepie Kibiców Resovii.

III Kwestie organizacyjne:

  • Wejście na stadion podczas meczu Resovii ze Stalą Rzeszów odbywać się będzie dwiema furtkami pomiędzy sektorami S1 i S2 oraz S4 i S5
  • Wyjście w przerwie meczu poza obręb stadionu powodować będzie brak możliwości powrotnego wejścia na stadion
  • Na terenie rozgrywania imprezy będą dostępne stoiska gastronomiczne
  • Przejście na stadion od strony ul. Sportowej będzie niedostępne
  • Jeśli podczas przedsprzedaży nie zostanie wykorzystana przeznaczona pula 700 biletów, będą one dostępne w dwóch kasach (bezpośrednio przed meczem) od ul. Wyspiańskiego
  • Wszystkich kibiców prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion co ułatwi wszystkim sprawne wejście i organizację całej imprezy

IV Kwestie dla mediów:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia zwraca się z prośbą do wszystkich mediów, które uzyskały akredytacje na mecze Resovii o zawarcie treści powyższego komunikatu w swoich artykułach. Ponadto, dziennikarze nie posiadający ważnych, wydanych przez SPN akredytacji, nie będą wpuszczani na trybunę prasową, a fotoreporterzy na miejsca dla nich przeznaczone, na płycie głównej stadionu.

Z poważaniem,

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej
CWKS Resovia

1.80 avg. rating (44% score) - 5 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.