CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Komunikat organizacyjny ws. meczu z Motorem

16.08.2017, 10:00 | Administrator | Aktualności

Przedstawiamy Państwu komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia w sprawie rozegrania meczu 3. kolejki III ligi grupy IV.

Rzeszów, 16 sierpnia 2017

Komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia

I Kwestie ogólne:

Spotkanie 3. kolejki III ligi grupy IV pomiędzy CWKS Resovia – Motor Lublin, planowane na dzień 20 sierpnia będzie imprezą niemasową. Wstęp na stadion uzyska maksymalna możliwa ilość widzów: 999. Dla kibiców drużyny gości przeznaczona zostanie maksymalna możliwa liczba 114. miejsc w sektorze gości.

II Kwestie wstępu na stadion:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej ustalił ceny biletów na mecz. Wejściówka uprawniająca do wstępu na imprezę będzie dostępna w cenie 15 zł dla wszystkich. Wymagane jest aby każdy uczestnik posiadał bilet/karnet w związku z tym na mecz z Motorem nie obowiązują darmowe wejścia oraz ulgi. Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w czwartek i w piątek w pokoju SPN (nr 106, I piętro) w godz. 9:00 – 14:00, a także w piątek od 17:30 do 19:00 w Sklepie Kibiców Resovii.

III Kwestie organizacyjne:

 • Wejście na stadion podczas meczu Resovii z Motorem odbywać się będzie trzema furtkami przy kasie od strony ul. Wyspiańskiego.
 • Dotychczasowe wejścia pomiędzy sektorami S1 i S2 oraz S4 i S5 będą szczelnie zamknięte przez cały czas trwania imprezy.
 • Wyjście w przerwie meczu poza obręb stadionu powodować będzie brak możliwości powrotnego wejścia na stadion.
 • Na terenie rozgrywania imprezy będą dostępne stoiska gastronomiczne.
 • Przejście na stadion od strony ul. Sportowej będzie niedostępne.
 • Jeśli podczas przedsprzedaży nie zostanie wykorzystana przeznaczona pula 685 biletów, będą one dostępne w dwóch kasach (bezpośrednio przed meczem) od ul. Wyspiańskiego.
 • Wszystkich kibiców prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion co ułatwi wszystkim sprawne wejście i organizację całej imprezy.

IV Kwestie dla mediów:

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia zwraca się z prośbą do wszystkich mediów, które uzyskały akredytacje na mecze Pasiaków o zawarcie treści powyższego komunikatu w swoich artykułach. Ponadto dziennikarze nie posiadający ważnych wydanych przez SPN akredytacji nie będą wpuszczani na trybunę prasową, a fotoreporterzy na miejsca dla nich przeznaczone, na płycie głównej stadionu.

 

Z poważaniem
Zarząd Sekcji Piłki Nożnej

CWKS Resovia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

6 myśli nt. „Komunikat organizacyjny ws. meczu z Motorem

 1. RRealista napisał(a):

  ta stara faja ferendzl jest wszystkiemu winna. Jakis czas temu miala pretensje ze jeden z pracownikow urzedu miasta ktory juz tam nie pracuje jest stronniczy a sam organizuje konkursy miedzy obydwoma rzeszowskimi klubami w takim momencie gdy juz sam wie ze jeden klub blizszy jego staremu zatłuszczonemu sercu po zawalach ma wieksze szanse na wygrana.

 2. Anonim napisał(a):

  to są jakieś kpiny. Dla kogo jest ten klub??? dla kibiców na pewno nie… Kibiców z Lublina przyjechałoby kilkaset osób a tak ludzie będą stali obok stadionu. I Wy chcecie awansu??? z czym się pytam

  1. Polak napisał(a):

   Tyle że to wszystko bądź co bądź kosztuje, mimo że „nasz ukochany” prezydent obiecał stadion dla całej sekcji sportowej już dawno i dalej nic nie widać ani słychać, to nie nasza wina. W przeciwieństwie do Motoru, któremu pomaga miasto finansowo. W Rzeszowie Resovia dostaje śmieszne pieniądze w przeciwieństwie do swojej rywalki, która sportowo nie jest lepsza. Więc nie miej pretensji do nas tylko do Ferenca aby w końcu rozbudował stadion, a nie sponsorował swój klinik z Hetmańskiej.

   1. Anonim napisał(a):

    Polak nie wiem za co odpowiada prezydent zdaje się Rzeszowa i nie moja to bajka.. Jest klub, Prezes tego klubu i mecz z drużyną przyjezdną która ma sporo kibiców. Już od przeszło 2 miesięcy wiadomo jaki jest terminarz spotkań i był czas żeby uzyskać wszelkie pozwolenia na imprezę masową. Jak klubu nie stać ne mecze pow. 1 tysiąca ludzi!!!!!! to komu taki klub jest potrzebny??? Kibicom na pewno nie, piłkarzom też nie sądze bo z taką organizacją źadnego awansu nie będzie.

    1. jacuś napisał(a):

     jesteś sfrustrowany i głupoty piszesz. Dzięki milicji i prezydentowi Nasz stadion pozwoleń na imprezę masową nie dostanie (przynajmniej na razie) i nie będziemy specjalnie dla motoru na rzęsach stawać. A o Nasz awans się nie martw damy sobie radę. Martw się o awans swojego klubu, bo jak mi się zdaje stare demony wróciły…. a od Naszego Klubu się odpie…dol!!!

     1. Anonim napisał(a):

      Jacuś popuść gumę w dresiku bo się spiąłeś i biegiem w adidaskach na stadion oglądać mecz. 2 rzeczy żebyś pojął zanim jeszcze coś kiedyś komuś odpiszesz….
      Pierwsza: nazwę klubu piszę się dużą literą. Po drugie odp.. lić to się Ty możesz idąć w gustownych dresikach na mecz swojej ukochanej drużyny. Los jak rozumiem Resovii jest mi obojętny ale nie umieć zorganizować iimprezy sportowej to jest po prostu wsytd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.