CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Jesień Pasiaków w liczbach

23.12.2018, 10:13 | Administrator | Aktualności

Apklan Resovia rundę jesienną zakończyła na 8. miejscu w tabeli II ligi. Pasiaki mają rozegrany jeden mecz mniej od bezpośrednich sąsiadów w ligowej stawce. Poniżej prezentujemy najważniejsze statystyki biało-czerwonych w minionej rundzie.

Statystyki Resovii w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019

Rzeszowianie jesienią rozegrali 22 spotkania. Podopieczni Szymona Grabowskiego wygrali 9 z nich i osiem razy okazali się gorsi od swoich rywali. Niekwestionowanym liderem w liczbie minut, które spędził na piłkarskich boiskach jest kapitan, Konrad Domoń. Obrońca Pasiaków zagrał w sumie w 20 meczach, a na murawie przebywał 1800 minut.

Najmłodszym piłkarzem, który jesienią zagrał w biało-czerwonych barwach był 18-letni Mateusz Geniec, a najstarszym 32-latek Konrad Domoń.

Najlepszym strzelcem jest Bartłomiej Buczek, który ma na swoim koncie 9 trafień. Najwięcej żółtych kartek, bo dzwiewięć ma również Buczek.

3.67 avg. rating (76% score) - 3 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.