CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Handlopex złotym sponsorem Pasiaków!

06.08.2014, 8:38 | Administrator | Aktualności

Kolejną firmą, która dołącza do Klubu Biznesu CWKS Resovia jest rzeszowski Handlopex S.A. Firma, która na co dzień zajmuje się dystrybucją opon została złotym sponsorem Resovii!

Firma Handlopex SA od dziś będzie wspierać Sekcję Piłki Nożnej jako główny sponsor, źródło: własne, handlopex.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Handlopex SA – lider dystrybucji opon w Polsce jest kolejną firmą, która w przeciągu ostatnich tygodni dołączyła do klubu Biznesu CWKS Resovia. Handlopex SA zdecydował się na wykup złotego pakietu sponsorskiego za pośrednictwem, którego będzie wspierał Sekcję Piłki Nożnej CWKS Resovia!

Firma Handlopex SA wspiera rzeszowski sport, a przede wszystkim młodzież. Od kliku lat związana jest jako główny sponsor z Sekcją Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych CWKS Resovia, z którą przedłużyła nie tak dawno współpracę – szczegóły tutaj. Wszystko to procentuje, bowiem w kadrze pierwszej drużyny dzięki nieustannemu wsparciu sponsora dla młodzieży znajduje się coraz więcej wychowanków. Teraz firma Handlopex SA postanawia także wspierać seniorów, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Rzeszowski Handlopex SA to spółka z długimi tradycjami. Kiedyś niewielka rodzinna firma, dzisiaj jeden z krajowych liderów w sprzedaży opon wszelkich typów, rodzajów i przeznaczenia. Z obrotami przekraczającymi 170 milionów euro, sprzedażą powyżej 3 mln sztuk opon i zatrudnieniem na poziomie 440 osób Handlopex SA jest obecnie nie tylko wiodącym dystrybutorem ogumienia w Polsce, ale też jednym z prekursorów zmian na krajowym rynku, bowiem to właśnie rzeszowskie przedsiębiorstwo odpowiada za polski sukces słowackiej marki Matador.

Siedzibą firmy od samych jej początków w 1991 roku aż po dziś dzień jest Rzeszów. To właśnie w stolicy województwa podkarpackiego, przy ul. Połonińskiej na niemal 6 hektarach mieści się obecnie główna siedziba Handlopexu SA. Są tu zarówno magazyny (o łącznej powierzchni 18 tys. m2), 10 stanowisk załadunkowych, ale także budynek administracyjno-biurowy, publiczny skład celny oraz czterostanowiskowy serwis oponiarski z stanowiskiem dla ciężarówek, maszyn przemysłowych i rolniczych. Więcej szczegółów dotyczących firmy znajdą Państwo pod adresem: http://www.handlopex.pl/

Sprawdź naszą ofertę sponsorską i również zostań członkiem Klubu Biznesu!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.