CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Handlopex sponsorem strategicznym Resovii

11.02.2019, 13:31 | Administrator | Aktualności

Miło nam zakomunikować, iż nasz wieloletni partner - firma Handlopex S.A. w dniu dzisiejszym została strategicznym sponsorem Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia.

Handlopex S.A.

Dzięki ogromnemu wsparciu będziemy mogli realizować swoje ambitne plany na rundę wiosenną.

Umowa została podpisana do końca sezonu 2018/2019.

Zapraszamy kibiców Resovii do zapoznania się z ofertą naszego sponsora na stronie internetowej – Handlopex S.A.

4.53 avg. rating (90% score) - 15 votes

10 myśli nt. „Handlopex sponsorem strategicznym Resovii

 1. Emano pisze:

  O Moja Resovio… 🙂

 2. Zulu Gula pisze:

  Niech ktoś pojaśni – czy wiąże się to z dodaniem sponsora do nazwy drużyny?

  1. PL100 pisze:

   Nie, sponsor „strategiczny”, to nie „tytularny”. Chyba, że w umowie stoi inaczej.

 3. Forum pisze:

  Pytanie nie w temacie, ale wydaje mi się, że istotne. Jest szansa, że doczekamy się resoviackiego forum? Myślę, że tematów nie brakuje, szczególnie w ostatnich miesiącach. Społeczność to też potencjalnie nawet kilka tysięcy użytkowników, w tym sporo aktywnych. Wkład stosunkowo niewielki, praktycznie nic do stracenia, a mogłoby wyjść z tego dużo dobrego. Albo przynajmniej jakaś grupa na fejsbuku. Nawet na forum siatkarskim nabili już prawie 100 stron o piłkarskiej Resovii, a tutaj zostają komentarze pod postami…

  1. Adam pisze:

   Amen

  2. adamik1905 pisze:

   Nie ma sensu wydawać pieniędzy na forum w klubie raczej się nie przelewa a i tak w ostatnim czasie zarząd poczynił wielki krok na przód pod względem promocji klubu w serwisach społecznościowych typu instagram, Facebook, Twitter i to wystarcza na ten moment i na obecny pozim ligowy więc moim zdaniem nie ma żadnego sensu forum.

   1. Leon pisze:

    Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Forum to naprawdę nieduży wydatek. Teraz, kiedy w Resovii temat prowadzenia mediów społecznościowych ogarnia na stałe dwie, czy trzy osoby myślę, że warto o tym pomyśleć. To naprawdę może wpłynąć na…konsolidację środowiska.

    1. Administrator pisze:

     Przygotowujemy „coś” na wzór forum dyskusyjnego. Więcej informacji wkrótce!

   2. Forum pisze:

    I bardzo dobrze, że dba się w klubie o jak najefektywniejsze wydawanie środków. Kiedyś to zaprocentuje, gdy nadejdą lepsze czasy, a my będziemy w stanie to utrzymać. Motor czy już sąsiadka pokazały, że nie ma kwoty, której nie dałoby się zmarnować. Wracając do forum, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby później sami użytkownicy się zrzucili po parę złotych. Jak najbardziej realne,a z kosztami można zamknąć się pewnie w kilkudziesięciu zł miesięcznie. Jak nie forum, to w ostateczności jakaś grupa fb też lepsza niż nic.

 4. Leon pisze:

  #wdrodzepoawans 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.