CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Gol Domonia prawidłowy, Pająk wypaczył wynik!!!

25.11.2015, 22:44 | Administrator | Aktualności | Video

Nieuznana bramka Konrada Domonia w meczu ze Stalą była strzelona prawidłowo! Arbiter ewidentnie wypaczył wynik sobotniego starcia...

Marek Pająk wskazuj na środek po bramce Konrada Domonia, po czym zaraz zmienia decyzję, źródło: własne, tvp.pl
Marek Pająk wskazuj na środek po bramce Konrada Domonia, po czym zaraz zmienia decyzję, źródło: własne, tvp.pl

Nie milkną echa kontrowersji wokół derbowego meczu rozegranego w ubiegłą sobotę pomiędzy Stalą, a Resovią.

Kibice przychodzą na stadion płacą niemałe pieniądze za bilety, zawodnicy trenują by osiągnąć pewien poziom, a na końcu i tak o wyniku decyduje sędzia. Tak niestety było w tym przypadku… Arbiter derbowego spotkania Pan Marek Pająk nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Konrada Domonia, a w zasadzie to przyznał gola Resovii po czym jak rażony piorunem zmienił decyzję nie konsultując nawet tego z sędzią bocznym, który był lepiej ustawiony! Dlaczego? To pytanie pozostaje jednak nadal bez odpowiedzi. Na nic zdały się protesty zawodników Resovii i plama błota odbitej piłki na koszulce Konrada Domonia, ba mało tego strzelec gola zarobił jeszcze żółtą kartkę za dyskusję… Konsekwencjami tych fatalnych decyzji sędziego były również kartki dla Kalińca i Adamskiego, które mocno godzą w nasz zespół. Niestety sędzia milczał podczas meczu i milczy nadal… nie racząc nawet przeprosić za swój błąd, a w zasadzie wielbłąd!

 Całą sytuację możecie obejrzeć na poniższym filmie, zapoznajcie się z nim.

 

Jedno jest pewne klub będzie dążył do ukarania sędziego wnosząc o najsurowszą możliwą karę oraz anulowanie kartek dla naszych zawodników. Wielu kibiców Pasiaków ma nadzieję, że arbiter kolejne mecze będzie oglądał z wysokości trybun lub w domu przed telewizorem.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
5.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.