Dublet Buczka z Piastem

27.07.2017, 9:31 | Administrator | Aktualności

Resovia wygrała z Piastem Tuczempy 2-1 w meczu sparingowym. Dublet ustrzelił Bartłomiej Buczek.

Piast Tuczempy

Nieoficjalny debiut w barwach Resovii zaliczył Paweł Hass w tym spotkaniu. Rosły napastnik we wtorek dołączył do zespołu, a już wczoraj rozegrał pierwsze spotkanie.

Po raz pierwszy bramkarz Piasta skapitulował w 37. minucie. Gospodarze wyrównali w 62. minucie za sprawą Tomasza Pasaja. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w 90. minucie meczu Bartłomiej Buczek ustalił wynik z rzutu wolnego.

Następnym przeciwnikiem Resovii będzie Wólczanka Wólka Pełkińska.

Piast Tuczempy – Resovia 1-2 (0-1)

Bramki dla Resovii: Buczek (dwie)

Resovia: Gnatek – Staszczak, Domoń, Barszczak, M. Kmiotek – Lorenc, Kaliniec, Adamski, Pałys-Rydzik – Buczek, Hass oraz Pietryka, Cach, Makowski, Kowal, Frankiewicz, Ogrodnik, Bieniasz, zawodnik testowany.