CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Biało-czerwoni po treningu udali się do SPA!

28.01.2016, 20:23 | Administrator | Aktualności | Galeria

Dzisiejszego wieczoru, po treningu podopieczni Szymona Szydełko gościli w boguchwalskim ośrodku Odeon SPA, gdzie przeszli odnowę biologiczną. Była ona możliwa dzięki członkom Klubu 100.

Piłkarze Resovii z wizytą w Odeon SPA w Boguchwale, źródło: własne
Piłkarze Resovii z wizytą w Odeon SPA w Boguchwale, źródło: własne

Po popołudniowym treningu nasi zawodnicy udali się do podrzeszowskiej Boguchwały, gdzie w ośrodku Odeon SPA przeszli odnowę biologiczną. Podopieczni Szymona Szydełko mieli do dyspozycji: basen wyposażony w bicze wodne, jacuzzi, sauny (parową i suchą), ścieżkę Kneippa, strefę schładzania z wiadrem fińskim i łaźnią, a także leżaki. 

– Zawodnicy korzystają z zabiegów odnowy biologicznej w celu uzyskania efektu szybszej regeneracji, a także usunięcia nagromadzonych w organizmie toksyn. Korzystanie z sauny, a następnie krótkotrwałe ochłodzenie ciała sprzyja powstaniu korzystnej reakcji naczynioruchowej, co podnosi ogólną odporność organizmu. Zabiegi te w połączeniu z kąpielą w wannie z hydromasażem dają także uczucie rozluźnienia i przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom co ma szczególne znaczenie w okresie przygotowawczym do kolejnej rundy sezonu. – mówi Grzegorz Skoczke jeden z pracujących na rzecz Resovii fizjoterapeutów.

Wizyta w SPA była możliwa dzięki członkom działającego przy Resovii Klubu 100, za co serdecznie dziękujemy! Jednocześnie zachęcamy również inne osoby do wspierania Resovii właśnie w ten sposób! (kliknij tutaj)

– Takie wizyty jak ta dzisiejsza w SPA są niewątpliwe nam potrzebne. Ogromnie cieszy fakt, że klub stwarza nam takie możliwości zwłaszcza teraz kiedy podczas tego ciężkiego okresu przygotowawczego nasze ciało jest zmęczone, a taka odnowa pozwala na jego szybszą regenerację. – mówi Radosław Adamski pomocnik Pasiaków.

W dzisiejszych zajęciach nie uczestniczył Piotr Szkolnik, który doznał kontuzji oraz Konrad Domoń, który również leczy uraz. W treningach z Resovią nadal uczestniczą testowani zawodnicy Karpat Krosno Dawid Kasza i Bartłomiej Buczek.

Kolejny mecz kontrolny podczas tego okresu przygotowawczego biało-czerwoni rozegrają już w sobotę 30 stycznia o godz. 11:00 na sztucznym boisku przy Wyspiańskiego. Rywalem Pasiaków będzie III-ligowy JKS Jarosław. 

 

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.