CWKS RESOVIA

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Facebook Twitter YouTube

Auto-Złom Mazur brązowym sponsorem Resovii!

04.08.2014, 18:31 | Administrator | Aktualności

Auto-Złom Mazur, to kolejna pod rzeszowska firma, która wraz z Resovią razem tworzyć będzie przyszłość!

Auto-Złom Mazur, to firma, która dołącza do grona sponsorów Resovii. źródło: własne, autozlomowisko.pl

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że kolejną firmą, która zdecydowała się wraz z Resovią tworzyć przyszłość i z dniem dzisiejszym dołącza do grona brązowych sponsorów Pasiaków jest AUTO-ZŁOM Mazur.

Jeśli Ty lub Twój znajomy chce zezłomować pojazd, lub oddać inne nieprzydatne rzeczy na złom serdecznie polecamy usługi naszego sponsora, którego siedziba mieści się w Rudnej Małej 154 koło Rzeszowa tel. (17) 855 24 58. Firma AUTO-ZŁOM Mazur prowadzi także szereg innych usług, o których przeczytają Państwo w poniższym opisie.

AUTO-ZŁOM Mazur jako stacja demontażu pojazdów działa na rynku od 1995 roku. Posiada aktualne zezwolenie wojewody podkarpackiego na demontaż i złomowanie pojazdów. Wiele lat doświadczeń,ciągły rozwój oraz nowe inwestycje sprawiły, że firma działa profesjonalnie i niezawodnie. Zajmuje się demontażem oraz recyklingiem pojazdów nienadających się do dalszej eksploatacji. Prowadzi również sprzedaż pełnowartościowych części pozyskanych z rozbieranych samochodów. Ofertę firmy uzupełnia skup złomu stalowego,tania pomoc drogowa oraz usługi ziemno-budowlane.

Ponadto firma AUTO-ZŁOM Mazur jest aktywnym członkiem stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów skupiającego firmy z całego kraju związane z kasacją pojazdów. Należy również do ogólnopolskiego komputerowego systemu informatycznego ARES ułatwiającego zarządzanie stacją demontażu. System pozwala również na przeglądanie magazynu części wszystkich firm do niego należących. Wszystkie dążenia i starania firmy mają na celu jak najlepszą obsługę klienta. Priorytetem rozwoju i inwestycji jest również dbałość o środowisko naturalne.

Po kliknięciu tutaj serdecznie zapraszamy do „zalajkowania” facebookowego profilu naszego brązowego sponsora!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

3 myśli nt. „Auto-Złom Mazur brązowym sponsorem Resovii!

  1. Warszawa pisze:

    Auto złom mieści się pod innym adresem,,,,

  2. lolo pisze:

    Super! Brawa dla sponsorów którzy dołączyli do wspierania Naszego klubu!

  3. b4rr pisze:

    Pięknie 🙂 !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy CWKS Resovia:
Copyrigh © 2014 cwks-resovia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody CWKS Resovia zabronione. Projekt: Adam Gałuszka. Realizacja: Marcin Marszał.